Prenumerata

„Būdo žemaičių“ prenumeratos kainos 2017 metams

Komentarai  

0 #3 Elizabeth 2017-05-08 13:19
For most up-to-date information you have to pay
a visit world-wide-web and on web I found this site as a best website for hottest updates.Review my blog post ... manicure: http://www.gsinternationalschool.com/index.php/k2-listing/item/309-education-gen-next
Cituoti
0 #2 Dėl laikraščio 2017-03-07 09:16
Nežinau ar skaitote Jūs, tinklapio kūrėjai, komentarus, bet vis tik viliuosi. Jeigu ir Jūsų laikraštis taip netinkamai sumaketuotas kaip ir tinklapis, kas jį gali norėti prenumeruoti. Juk atsiverti budas.lt ir nesupranti apie ką jis rašo. Visos naujienos iš kitų naujienų portalų. Apie Mažeikius naujienų reikia su žiburiu ieškoti. Gal bent iš Santarvės ar kitų rajonų laikraščių pasimokykit, jeigu specialistų neturit.
Cituoti
0 #1 Ema |Adnet Media 2016-10-18 14:37
Sveiki,

Esu iš didžiausio interneto reklamos tinklo Adnet Media, kuris veikia sėkmingai jau 15 metų Baltijos šalyse. Noriu pasiūlyti jums prisijungti prie CPM reklamos transliavimo ir užsidirbti papildomas pajamas transliuojant reklamą už parodymus. Dažnai turime užklausų dėl reklamos regionų naujienų tinklapiuose, galima dalyvauti tik šiose kampanijose. Galima dalyvauti ir platesniu mąstu, įtraukiant jūsų tinklapį į daugiau kategorijų ir reklamos formatų.

Ar jus domintų bendradarbiavimo galimybės monetizuojant jūsų srautą?
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode