Parama dėkojame

Iš Lietuvos čempionato grįžo su medaliais

Birželio 16 d. Rokiškyje vyko Lietuvos klasikinės štangos spaudimo čempionatas, kuriame dalyvavo 23 Mažeikių sporto klubo „Mažeikių švyturys“ sportininkai. Visi jie grįžo su medaliais ir taurėmis. Komandinėje įskaitoje taip pat užimtos prizinės vietos.

Tapo nugalėtoja

Klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis džiaugėsi, jog šiemet moterys pirmą kartą varžėsi tarpusavyje ir mažeikiškės tapo čempionėmis.

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 72 kg nugalėtoja tapo Ramunė Vainauskytė. Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg Laura Kleponytė užėmė III vietą.

Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg Raimonda Butienė taip pat užėmė III vietą. Svorio kategorijoje 72+ nugalėjo Jurgita Strazdauskienė, o Indrė Laivytė tapo III vietos prizininke.

Veteranių grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg čempione tapo Lina Liatukienė. Absoliučioje kategorijoje R. Vainauskytė užėmė III vietą, o J. Strazdauskienė ir L. Liatukienė – II vietas.

Pasiekė pergales

Tarp vyrų jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 83 kg nugalėjo Vilius Šeputa, Vincentas Gintalas svorio kategorijoje iki 93 kg užėmė II vietą. Komandinėje įskaitoje mažeikiškiai tapo trečiosios vietos prizininkais.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 93 kg čempionu tapo Artūras Zibertas. Svorio kategorijoje 120+ kg nugalėjo Jonas Petrauskas, pralenkęs Vytą Petrauską, likusį II vietoje. Absoliučioje kategorijoje stipriausiu pripažintas A. Zibertas. Komanda užėmė III vietą.

Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg III vietą užėmė Nodaras Kryževičius. Svorio kategorijoje iki 83 kg Dainius Vėžauskas liko antrasis. Svorio kategorijoje iki 93 kg nugalėtoju tapo Kęstutis Milkintis, II vietą užėmė Martynas Kryžius. Svorio kategorijoje iki 105 kg III vietą pelnė Paulius Budrikas. Komandinėje įskaitoje mažeikiškiai tapo čempionais.

Tarp veteranų 40–50 m. amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg Gintautas Palkimas užėmė III vietą. 50–60 m. amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėjo Nodaras Kryževičius. Svorio kategorijoje iki 83 kg čempionu tapo Vygantas Micius. Svorio kategorijoje iki 93 kg laimėjo Benjaminas Milis, o Sergejus Zolotariovas užėmė III vietą. Svorio kategorijoje 105+ kg nugalėjo Gintautas Beišinas. 60–70 m. amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 83 kg Antanas Micius užėmė II vietą. Svorio kategorijoje 83+ kg Anatolijus Bondarenka taip pat užėmė II vietą. Komandinėje įskaitoje mažeikiškiai buvo pirmieji.

Pasak B. Milio, dar nėra buvę, kad vieno miesto visos komandos taptų nugalėtojomis ir prizininkėmis. Jo nuomone, tai lėmė sunkus ir atsakingas tiek sportininkų, tiek trenerių darbas, taip pat nuolatiniai rėmėjai, kurių dėka mažeikiškiai gali nuvykti į varžybas ir siekti aukštų rezultatų.