Pirmasis Moliūgo gimtadienis

 

Spalio 31 dieną Tirkšlių darželyje „Giliukas“ Moliūgas šventė savo pirmąjį gimtadienį, bet ar visi matė, kaip moliūgas švenčia savo gimtadienį?

 

Grojant nuotaikingai muzikai, siaučiant stipriam vėjui  į papuoštą moliūgais lauko aikštelę rinkosi visų grupių ugdytiniai, jų tėveliai su sveikiausiais ir gardžiausiais kepiniais bei darželio bendruomenė su karšta arbata. Šventės metu auklėtojos Dalia Sakalauskienė ir Dalia Maldžiuvienė pranešė, kad šiandien švęsime „Moliūgo“ gimtadienį. Jis atvyko liūdnas ir sušalęs, nes daržuose ir soduose nebeliko gėrybių. Kad Moliūgas neliūdėtų, visi susirinkusieji šoko ir dainavo. Buvo sudaryta tėvų ir vaikų komisija, kuri išrinko didžiausią, mažiausią, linksmiausią, pikčiausią, išradingiausią, gražiausią, keisčiausią išskaptuotą moliūgą.

Moliūgas padėkojo, kad visi jį pasveikino ir aktyviai dalyvavo šventėje, ir padovanojo kiekvienam mažajam svečiui po moliūgėlį.

Šventės metu netrūko geros nuotaikos, juoko, išradingumo. Kiekvienas pabuvimas kartu suartina, sustiprina bendruomenę ir tarpusavio supratimą.

Dalia SAKALAUSKIENĖ ir Dalia MALDŽIUVIENĖ                                                        

„Moliūgo“ gimtadienio organizatorės mokytojos metodininkės

         

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode