Šventinis flamenko šokio spektaklis „Svajonės“ su Sandra Domingo Mažeikių kultūros centre

     Jau sausio 18 d. Mažeikių kultūros centre choreografė ir flamenko šokėja Sandra Domingo atliks išskirtinio grožio ir itin daug artistinių bei fizinių pastangų reikalaujantį flamenko šokio spektaklį „Svajonės“ – apie žmogų kuriančias svajones: drąsias, sparnuotas ir įkvepiančias.

     Bilietus į sausio 18 d. spektaklį platina Mažeikių kultūros centro kasa ir TicketMarket.lt. Bilieto kaina – nuo 6 eurų. Šiuo metu bilietams taikoma 25 % akcija!

     Ko tikėtis žiūrovams, atėjusiems pažiūrėti šokio spektaklio „Svajonės“?

     „Sakyčiau, kad būtų geriausia nesitikėti išvis nieko, o grįžti namo itin turtingam: su daug įvairių emocijų, tuksenančiais ritmais ir įkvėpimu dar labiau mylėti gyvenimą bei siekti savo svajonių!
Iš savo pusės pažadu, kad širdį atiduosiu visą, tad belieka jos ateiti ir pasiimti“, – šypsosi Sandra.

     Išskirtinio dizaino kostiumai, klasikiniai ir ekspresyvūs flamenko šokio elementai, persipinantys su netikėtais ir originaliais scenos raiškos ieškojimais. Spektaklyje skamba Diego Gallego, J. S. Bacho, J. Štrauso ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muzika.

     Sandra prisipažįsta, kad šio spektaklio idėja, įkvėpta urugvajiečio poeto Mario Benedetti, leidžia kaskart atlikti mažytę išpažintį apie daug slaptų troškimų, kurie neturi ribų ir suteikia gyvenimui polėkio. Apie mažas svajas, kurios tyliai aplanko kiekvieną, bet išeina su dideliu trenksmu. Apie tai, kad svajonių saldumas slypi jų siekime, o ne rezultate.

     Sandra Domingo – išraiškinga ir energinga profesionali flamenko šokėja ir choreografė, Flamenko šokio teatro „Sandra Domingo“ įkūrėja. Lietuvių kilmės atlikėja Ispanijos šokio institute „Alicia Alonso“ 2012 metais apsigynė ir įgijo scenos menų magistro laipsnį bei studijavo visame pasaulyje garsioje flamenko meno ir šokio mokykloje „Amor de Dios“ (Madridas, Ispanija)), pas pripažintus ir premijomis apdovanotus flamenko šokio virtuozus kaip Farruiqito, Maria Juncal, Joaquin Grilo, La Lupi, Carmen La Talegona, Alfonso Losa, Concha Jareno, David Paniagua, Olga Pericet, El Guito, Pepa Molina, Belen Fernandez, La Tati ir kt. 2012 m. Madrido teatre kartu su kolegomis pristatė eksperimentinį šokio spektaklį „J. S. Bachas: Goldbergo variacijos“, vienoje iš Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstė vaidybos ir scenos meno paslaptis. Nuolat savo žinias tobulina Ispanijos, Vokietijos, Austrijos šokių akademijose.

     2015 m. subūrusi charizmatišką šokėjų trupę ir įkūrusi savo vardo teatrą, Sandra Lietuvos ir Latvijos publikai pristatė žiūrovų lūkesčius pranokusį debiutinį flamenko šokio spektaklį „KARMEN: jei Dievas būtų moteris“, 2016 m. pristatė naują, itin daug energijos, pastangų ir laiko pareikalavusį projektą „FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk“, 2017 m. pasirodė „Madam“ ir „Svajonės“.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode