Tiesioginiuose mero rinkimuose – šeši pretendentai

 

Šių metų kovo 3 d. vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose Mažeikiuose užsiregistravo dalyvauti septynios partijos ir vienas visuomeninis rinkimų komitetas. Tą pačią dieną vyksiančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose įMažeikių rajono savivaldybės mero postą pretenduoja šeši kandidatai.

 

Pateikė pareiškinius dokumentus

 

Pasak Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkėsAlvydos Purauskytės, pareiškinius dokumentus pateikė Darbo, Lietuvos centro, Lietuvos socialdemokratų, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos, Partija Tvarka ir teisingumas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir Visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių pavasaris“.

Sieks dar kartą

Tą pačią dieną antrą kartą vyks ir tiesioginiai mero rinkimai. Mažeikiuose dėl mero posto susirungs šeši kandidatai: dabartinis meras, socialdemokratas Antanas Tenys ir teisininkė, Savivaldybės tarybos opozicijos lyderė, konservatorė Lina Rimkienė, kurie dalyvavo ir pirmuosiuose tiesioginiuose mero rinkimuose prieš ketverius metus. Tąkart, kuris iš jų taps meru, lėmė antrasis turas. Taip pat į mero postą pretenduoja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka, Partijos Tvarka ir teisingumas atstovas, energetikos viceministras Vidmantas Macevičius, Centro partijos atstovas, pedagogas Vitalijus Baltutis, Darbo partijos atstovas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Šiaulių filialo darbuotojas Alvydas Gudunavičius.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir Visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių pavasaris“ savo kandidatų į merus neiškėlė.

Renka parašus

Kaip informavo A. Purauskytė, šiuo metu rinkimuose užsiregistravusios partijos ir Visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių pavasaris“ renka juos palaikančių rinkėjų parašus. Kad galėtų dalyvauti rinkimuose, jie turi surinkti ne mažiau kaip po 350 parašų. Tik pakankamo rinkėjų palaikymo sulaukęs keliamas sąrašas ar išsikėlęs asmuo bus įregistruoti kandidatais į Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narius ir merus. Parašų rinkimų lapai Savivaldybės rinkimų komisijai turi būti pateikti iki sausio 17 d.

Gajutė ABELKIENĖ

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode