Turkijoje susidūrus autobusui ir sunkvežimiui liepsnose žuvo 13 žmonių


Turkijos šiaurėje autobusui antradienį susidūrus su sunkvežimiu ir užsiliepsnojus žuvo 13 žmonių, įskaitant vaikus, pranešė valstybinė Anatolijos naujienų agentūra.

Pranešime nurodoma, kad nelaimė įvyko anksti ryte viename greitkelyje Čorumo provincijoje. Agentūra informavo, kad autobusas įsirėžė į šalikelėje stovėjusį sunkvežimį. Autobusas važiavo iš Stambulo į Tokato miestą.

Per šį incidentą sužeisti keli žmonės buvo išvežti į ligonines, bet apie jų būklę duomenų kol kas nėra.

Į avarijos vietą atskubėjo medikai ir ugniagesiai. Nuotraukose matyti, kad iš autobuso liko tik išdegęs karkasas.

Vietos gubernatoriaus biuras pranešė, kad sunkvežimis stovėjo asfaltuotame kelkraštyje ir kad pradėtas įvykio tyrimas.

Vietos meras Hamza Karatasas (Chamza Karatašas) sakė, kad tarp žuvusiųjų yra vaikų, bet tikslių detalių nepateikė, pranešė privati naujienų agentūra „Dogan“.

Sužeista Emine Gungor (Eminė Giunger), kuri buvo išgelbėta su savo kūdikiu, sakė, kad visi autobuso keleiviai miegojo.

„Nemiegojau tik aš, rūpinausi savo vaiku, – Anatolijos naujienų agentūrai sakė ji. – Tada išgirdau sprogimo garsą, išdužo visi langai, autobusas ėmė drebėti. Autobuso galas ėmė degti.“ 

„Tada vienas pagyvenęs vyras (galutinai) išdaužė šį langą ir mes bandėme ištrūkti laukan“, – pridūrė moteris.

Turkijoje įvyksta daug eismo nelaimių; 2017 metais įvyko beveik 500 tūkst. avarijų ir žuvo 3 530 žmonių, rodo oficialūs statistiniai duomenys.

Sausio mėnesį 11 žmonių žuvo, kai tarpmiestinis autobusas, kuriuo šeimos per mokinių atostogas iš Ankaros važiavo į Bursą slidinėti, įsirėžė į pakelės medžius.

Stambulas, Turkija, kovo 13 d. (AFP-AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode