Suimtas 20-mečio nužudymu įtariamas kaunietis


 

Kauno apylinkės teismas antradienį trims mėnesiams leido suimti kaunietį A. N., kuris yra įtariamas peiliu nužudęs jauną vyrą ir dar vieną sužalojęs. Jam taip pat yra pateikti įtarimai dėl narkotinių medžiagų laikymo.

„Įtariamasis A. N. nedeklaravęs gyvenamosios vietos, nedirba, neturi šeimos, legalaus pragyvenimo šaltinio. Vien šiuo metu jis yra įtariamas trijų nusikaltimų padarymu – vieno labai sunkaus ir dviejų nesunkių tyčinių nusikaltimų, o prieš tai – grasinimu nužudyti savo draugę“, - pažymima teismo nutartyje.

Teismo panešime skelbiama, kad anksčiau penkis kartus teistas įtariamasis A. N., būdamas laisvėje, suvokdamas gresiančios atsakomybės bei galimos realios laisvės atėmimo bausmės neišvengiamumą, darys kitus naujus nusikaltimus.

„Įtariamasis kitame jo atžvilgiu atliekamame tyrime jau yra pažeidęs paskirtos kardomosios priemonės sąlygas gyventi skyriumi ir neieškoti ryšių su nukentėjusiąja, todėl yra pagrindo manyti, kad jei jam bus paskirta švelnesnė kardomoji priemonė nei suėmimas, jis bėgs (slėpsis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo“, – rašoma nutartyje.

30-metis A. N. yra įtariamas sekmadienio vakarą Kaune, Muravos gatvėje, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kilusio konflikto metu vienam iš su juo buvusių vyrų dūrė peiliu į pažasties sritį, kitam – į pilvą.

Pastarasis dėl patirtų sužalojimų sekmadienio naktį mirė Kauno klinikose.

Tą pačią dieną įtariamojo A. N. bute rastas plastikinis maišelis su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine sintetine medžiaga.

Nutartį dėl suėmimo per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Vilnius, lapkričio 6 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode