Romas

Turą po Lietuvos mokyklas pradeda mobili laboratorija


 

Pirmadienį turą po Lietuvos mokyklas pradeda mobili laboratorija „MoMoLab“, skelbia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 

Vilkiko puspriekabėje įrengtoje laboratorijoje gausu mokslinės įrangos, modernių prietaisų, skirtų įvairiems moksliniams eksperimentams atlikti, taip pat tirti gamtą ir konstruoti robotus.

Vienu metu laboratorijoje gali dirbti 20 moksleivių. 

Pirmadienį ir antradienį laboratorija lankysis Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje. Laboratorijoje apsilankyti galės ir kitų miesto mokyklų moksleiviai. 

Trečiadienį ir ketvirtadienį laboratorija svečiuosis Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje ir Juliaus Janonio gimnazijoje. 

Kitą savaitę, birželio 10-12 dienomis, „MomoLab“ įsikurs Smalininkų verslo ir technologijų mokykloje, kur bus laukiami Jurbarko ir Tauragės rajonų mokyklų mokiniai.

Su laboratorija į Smalininkus atkeliaus ir mobilus planetariumas, kuriame vyks edukacinė programa „Gyvybės paieška Visatoje“.

Birželio 13 dieną mobili laboratorija turą užbaigs Ukmergės rajono Želvos gimnazijoje.

Laboratorijos vizito metu užsiėmimai vyks ir mokyklos erdvėse – paskaitos, interaktyvūs užsiėmimai. Per dvi savaites užsiėmimuose turėtų apsilankyti apie 1000 vaikų.

„MoMoLab“ mokyklas lanko jau penkerius metus, taip pat jos galimybėmis gali pasinaudoti į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą Vilniuje atvykstantys mokiniai.

Vilnius, birželio 3 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode