Romas

Socialiniuose tinkluose platinama melaginga reklama su V. Šapokos atvaizdu – ministerija

 

 

Socialiniuose tinkluose platinama melaginga žinia, kurioje finansų ministras Vilius Šapoka neva kalba apie pelningas investicijas, teigia Finansų ministerija.

V. Šapokos atstovė spaudai Raminta Stanaitytė-Česnulienė tai vadina „informaciniu išpuoliu“ prieš ministrą ir tvirtina, kad jau kreiptasi į atsakingas institucijas dėl tokios informacijos ribojimo.

„Manome, kad tai sąmoninga provokacija, siekiant suklaidinti tiek Lietuvos, tiek užsienio gyventojus, verslo bei politikos atstovus. Mes jau kreipėmės į atsakingas Lietuvos bei Europos institucijas, kad pradėtų situacijos tyrimą ir uždraustų šį puslapį“, – teigė ji.

Melagingoje reklamoje buvo skelbiama, jog finansų ministras „atskleidė itin pelningą investicijų paslaptį, kuri supykdė privačius bankus ir investuotojus“.

Ministerija ragina gyventojus būti atidesniais vertinant informaciją ir atsirenkant informacijos kanalus.

Prieš kelis mėnesius panašiose melagingose reklamose atsidūrė ir žurnalistas Andrius Tapinas, jis pats dėl melagingų žinių sakė neketinantis imtis kokių nors priemonių.

Vilnius, birželio 6 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode