Reklama 1

Vilniuje prasideda dešimtoji tarptautinė Skaidrumo mokykla


 

Pirmadienį Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, prasideda dešimtoji tarptautinė nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ rengiama Skaidrumo mokykla.

Joje dalyvaus 140 jaunimo lyderių iš beveik 60 pasaulio šalių, pranešė „Transparency International“ Lietuvos skyrius.

Anot jo, tai didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje, nuo mokyklos pradžios jau subūręs per 1000 dalyvių.

Savaitės trukmės mokykloje dalyviai lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kur sužinos apie korupcijos priežastis ir kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti daugiau skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse.

„Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams lavinti, naujausioms antikorupcijos tendencijoms aptarti, taip pat – kaip įtraukti gyventojus į pilietines iniciatyvas per meną ar kitus mažai išbandytus būdus“, – teigiama „Transparency International“ Lietuvos skyriaus pranešime.

Paskaitas skaitys ekspertai iš Estijos, Italijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Lietuvos, Kenijos, Meksikos, Nyderlandų Karalystės, Portugalijos, Pietų Afrikos Respublikos, Rusijos, Slovakijos, Vokietijos ir Ukrainos.

Vilnius, liepos 8 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode