Apeliacinis teismas nesušvelnino H. Daktarui skirtos bausmės iki gyvos galvos

Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį atmetė Henriko Daktaro skundą dėl laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos sušvelninimo.

Už vadovavimą nusikalstamam susivienijimui ir žmogžudystę nuteistas H. Daktaras apskundė šių metų balandžio Klaipėdos apygardos teismo nutarimą, kuriuo netenkintas jo prašymas sušvelninti jam skirtą bausmę. 

Prienų rajone neblaivus jaunuolis partrenkė dviratininką, jis gydomas ligoninėje

 

Pirmadienio popietę Prienų rajone, įtariama, neblaivus, teisės vairuoti neturintis jaunuolis partrenkė dviratininką, pranešė Kelių policija. 

Pakuonio miestelyje, pirminiais duomenimis, teisės vairuoti neturintis neblaivus jaunuolis, vairuodamas neapdraustą ir techniškai netvarkingą automobilį, partrenkė ta pačia kryptimi dviračiu važiavusį vyrą.

Kauno centre Nemune paskendo moteris

 

Penktadienio popietę Kaune, Santakos parke, Nemune paskendo moteris, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

15.52 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad upėje skęsta moteris. Atvykus praeiviai jau buvo moterį ištraukę į krantą, ji buvo be gyvybės požymių. 

Susidūrė automobiliai

 

Gegužės 5 d., apie 11.15 val., kelio Židikai–Pikeliai 10-ajame km vyras, gim. 1971 m., vairuodamas sunkvežimį „Renault“, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio „Audi“, vairuojamo 60-mečio vyro, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Audi“ vairuotojas bei su juo kartu važiavęs vyras, gim. 1965 m. Eismo įvykio dalyviai blaivūs.

Vilniaus rajone vyras netyčia peršovė moteriai koją, Kaune – grasino revolveriu

 

Trečiadienį Vilniaus rajone vyras netyčia peršovė moteriai koją, Kaune – grasino neteisėtai laikomu revolveriu.

Policijos departamentas praneša, jog pranešimas apie incidentą Vilniaus rajone esančiame Šaltoniškių kaime gautas 7.52 val. 1946 metais gimęs vyras, neatsargiai elgdamasis su pistoletu „Makarov“, jį užtaisinėdamas iššovė 1945 metais gimusiai moteriai į koją.

Moteris nuteista už fizinį ir emocinį smurtą prieš sūnų

Visaginiečio paauglio mama lygtinai nuteista už tai, kad fiziškai ir emociškai smurtavo prieš sūnų, juo nesirūpino.

Kaip antradienį pranešė prokuratūra, ji šiemet pripažinta kalta dėl piktnaudžiavimo tėvų teisėmis ar pareigomis bei nesunkaus sveikatos sutrikdymo, o vėliau taip pat dėl poveikio nukentėjusiajam savo sūnui. Utenos apylinkės teismas skyrė 37-erių E. J. subendrintą 2 metų 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant 2 metams ir 3 mėnesiams.

Vilniuje per masinę automobilių avariją nukentėjo uniformuotas policininkas

 

Pirmadienio vakarą Vilniuje įvyko masinė automobilių avarija, per ją nukentėjo uniformuotas policininkas, pranešė Vilniaus policija. 

Laisvės prospekte 27-mečio vairuojamas automobilis „Audi A4“ atsitrenkė į priekyje sustojusio 30-mečio vairuojamą automobilį „Peugeot 307“, o šis atsitrenkė į sustojusį tarnybinį policijos automobilį „Škoda Octavia“.

Powered by BaltiCode