Ieškomi vairuotojai

 

                           Liepos 5 d., laikotarpiu nuo 13.30 iki 17.30 val., Mažeikiuose, Naftininkų g., prie 8 namo įvyko eismo įvykis, kurio metu nenustatytas vairuotojas, vairuodamas automobilį, nepasirinko saugaus tarpo iš šono, kliudė stovinčio automobilio „VW Polo“ galines kairės pusės dureles, po to iš įvykio vietos pasišalino.

Liepos 10 d., apie 23.15 val., Mažeikiuose, Žemaitijos-Sedos g. sankryžoje įvyko eismo įvykis, kurio metu automobilio „Audi 80“ vairuotojas, važiuodamas šalutine gatve ir sukdamas į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio motociklo ir su juo susidūrė. Motociklininkas pargriuvo, o atsikėlęs iš eismo įvykio vietos pasišalino.

Gyventojų, mačiusių minėtus eismo įvykius ir galinčių suteikti bet kokios informacijos apie pasišalinusius vairuotojus, prašome pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Nerijui Gurauskui, tel.: 8 615 85884, (8 443) 98083, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei vyresniajai tyrėjai Jurgai Daukintaitei-Sluckuvienei, tel. (8 444) 60343, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.arba atvykti į policijos komisariatą, adresu Gamyklos g. 36, Mažeikiuose, 214 kab.

Parengta pagal Telšių VPK informaciją

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode