Bėgdamas nuo policijos neblaivus vairuotojas pateko į avariją

 

Šiauliuose bėgdamas nuo policijos pareigūnų neblaivus vairuotojas nesuvaldė automobilio ir sukėlė avariją - tiek vairuotojas, tiek kartu vykęs keleivis rimtai nenukentėjo.

Kaip informavo Šiaulių policija, po kelią vinguriuojantį „Mercedes Benz E300“ praeiviai pastebėjo greta Šiaulių esančiame Ginkūnų kaime. Dideliu greičiu lekiantį automobilį, vairuojamą 32 metų šiauliečio, pareigūnai kurį laiką persekiojo Šiauliuose. Kaip matyti policijos paskelbtame vaizdo įraše, netikėtai iš gretimos gatvės pasirodžius dar vienam policijos ekipažui, vairuotojas nesuvaldė automobilio - šis atsitrenkė į šaligatvio bortą ir apsivertė ant stogo. Vyrus iš sudaužyto automobilio ištraukė policijos pareigūnai, nukentėjusieji pristatyti į Šiaulių ligoninę.

Vairuotojui nustatytas 2,83 promilės girtumas - vyrui diagnozuoti galvos, blauzdos bei čiurnos sumušimai. Neblaiviam 33 metų keleiviui nustatytas rankos, kojos žaizdos, galvos sumušimai. Vyrai išleisti gydytis ambulatoriškai.

Dėl vairavimo esant daugiau nei 1,5 promilės girtumui pradėtas ikiteisminis tyrimas. Taip pat pradėta administracinė teisena dėl nepaklusimo policijos reikalavimui sustoti, dėl transporto priemonės vairavimo neturint tam tesiės.

Įtariama, kad teisės vairuoti neįgijęs vyras prie automobilio vairo girtas sėda ne pirmą kartą, jis anksčiau yra teistas už įvairius nusikaltimus, yra įtariamasis keturiose baudžiamosiose bylose. Šių metų kovo 11-ąją Šiauliuose Ganyklų g., į gyvenamojo namo tvorą atsitrenkė automobilis „Volkswagen New Beetle“, prie automobilio rastas minėtas 32 šiaulietis, jam nustatytas 2,06 promilės girtumas, taip pat neblaivi  (2,80 prom.) jo bendraamžė moteris. Abu neprisipažino vairavę automobilį, dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Vilnius, liepos 17 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode