Rugpjūčio 7-8 d.

Sveikatos sutrikdymai 
Rugpjūčio 7 d. apie 18 val. Vilniuje, Ulonų g., namuose, neblaivus vyras (g. 1971 m.) smaugė nepilnametį sūnų (g. 1971 m.) bei tampė jį už pečių ir rankų. Įtariamasis iki atvykstant policijos pareigūnams pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. Rugpjūčio 7 d. apie 19 val. Vilniuje, Taikos g., žaidimų aikštelėje, nepažįstamas vyriškis koja spyrė į galvą nepilnamečiui (g. 2002 m.) ir, sugriebęs už kaklo, laikė prispaudęs prie suolo. Nepilnametis dėl delnakaulio lūžimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 2 d. 13 p. 

Rugpjūčio 7 d. 9 val. 38 min. gautas vyro (g. 1984 m.) pranešimas, kad Kelmės r. (tiksli vieta nustatinėjama), buvusi sutuoktinė (g. 1993 m.) ir jos sugyventinis (duomenys nustatinėjami) galimai naudoja fizinį smurtą jo mažamečio sūnaus (g. 2014 m.) atžvilgiu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d. 

Svetimo turto pagrobimai 
Rugpjūčio 8 d. apie 3 val. suveikus signalizacijai, pastebėta, kad Vilniuje, Šeimyniškių g., išdaužus durų stiklo paketą, iš parduotuvės pagrobti keturi dviračiai. Nuostolis nustatinėjamas. Objektą saugo saugos tarnyba „G4S Lietuva“. Į įvykio vietą buvo išsiųsti 5 policijos pareigūnų ekipažai, tačiau įtariamieji nesulaikyti.

Asmenų paieška
Rugpjūčio 7 d. 18 val. 46 min. gautas pranešimas, kad tą pačią dieną, apie 13 val. 30 min., Vilniuje, Lvovo g., iš namo kiemo, išėjo du mažamečiai vaikai, gimę 2010 ir 2011 m.. Pajėgos išsiųstos nedelsiant. Atlikus pirminį patikrinimą, priimtas sprendimas siųsti daugiau pajėgų, kurios dirbo įvykio vietoje ir apylinkėse. Buvo tikrinamos Neries pakrantės, statybvietės, prekybos centrai, kitos viešosios vietos. Dingusių vaikų nuotraukos išplatintos žiniasklaidos priemonėms. Apie dingusius vaikus informuota Vaiko teisių apsaugos tarnyba. Apie 21 val. 30 min. policijos pareigūnai dingusius vaikus surado Vilniuje, Rinktinės g., prie gimnazijos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 
Rugpjūčio 8 d. apie 1 val. 30 min. Kaune, Savanorių pr., tarnybiniu automobiliu vežant sulaikytą dėl viešosios tvarkos pažeidimo neblaivų (2,86 prom.) Izraelio pilietį (g. 1951 m.), pastarasis atsidarė automobilio galines dureles ir bandė pabėgti. Bandant jį sulaikyti, pastarasis, sugriebęs už dėklo, bandė atimti ginklą iš Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Eismo įvykių registravimo skyriaus vyriausiojo patrulio, nuplėšė nuo tarnybinės liemenės radijo stotį, pasikėsino ja suduoti pareigūnui į veidą bei spyrė pareigūnui į koją. Panaudojus kovinių imtynių veiksmus ir spec. priemones - antrankius, vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Policijos departamentas

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode