Televizijos bokšte dėl įtariamo gaisro buvo evakuota 30 žmonių

 

Trečiadienį po pietų ugniagesiai lokalizavo 18-ame Vilniaus televizijos bokšto aukštyje svilusius elektros laidus.

„Elektros laidų svilimas lokalizuotas, vyksta baigiamieji darbai, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė.

Didelės ugniagesių pajėgos trečiadienį buvo nusiųstos į Vilniuje televizijos bokštą dėl galbūt čia kilusio gaisro.

12.22 val. buvo gautas panešimas, kad tarp 18 ir 19 aukštų kilo gaisras. Buvo išsiųstos šešios autocisternos išsiųstos, vykdyta žvalgyba. Buvo evakuota 30 žmonių.

Lietuvos radijo ir televizijos centras pranešė, kad apie 12.30 val. televizijos bokšte pasklidus dūmams, suveikė gaisrinė signalizacija. Bokšto restorane „Paukščių takas“ tuo metu buvę lankytojai ir darbuotojai evakuoti, iškviesti ugniagesiai. Jie aiškinasi  patalpų uždūminimo priežastis.

Vilniaus televizijos bokštas yra aukščiausias statinys šalyje, yra viena aukščiausių pasaulio televizijos bokštų. Pagal aukštį jis yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Jo aukštis – 326,5 metrai. Besisukanti apžvalgos aikštelė įkurta 165 metrų aukštyje esančioje bokšto žiedinėje dalyje – 19-ame bokšto aukšte (55-ame aukšte lyginant su daugiabučiais pastatais). Esant giedram orui Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro restorano langus matomos net 50 km spinduliu.

Bokšte įrengta Sausio 13-osios muziejinė ekspozicija – Laisvės kovų muziejus, dvi konferencijų ir pobūvių salės, restoranas „Paukščių takas”.

Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, spalio 11 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode