Reklama 2

Gargždų gyventoją apgavo mediku apsimetęs sukčius

Gargždų gyventoją apgavo mediku apsimetęs sukčius. Tačiau įtariamajam pasprukti su pinigais neleido budrūs kaimynai.

Pirmadienį Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, jog sukčiai apgavo 87 metų senjorą.

Gargžduose gyvenantis garbaus amžiaus vyras pasakojo, kad pirmadienį apie 9 val. pas jį atėjo ir gydytoju prisistatė kažkoks asmuo.

Atėjęs į senolio namus ir apsimetęs Traumatologinio skyriaus gydytoju, vienas iš sukčių senjorui teigė, jog giminaitis sunkiai sužalojo žmogų ir gydymui reikalingi pinigai.

Gavęs 400 eurų jis paspruko, tačiau išėjęs iš senolio namo buvo pastebėtas kaimynų skubiai grūdantis pinigus į kišenę. Kaimynams tai pasirodė įtartina, tad jie nedelsiant paskambino policijai, o patys stebėjo, į kurią pusę įtartinas asmuo nuėjo.

Atvykę pareigūnai netruko sulaikyti dviejų šiuo nusikaltimu įtariamų vyrų. Vienas jų, 42 metų, spalio 26 dieną išėjo iš pataisos namų, kur kalėjo už sukčiavimą. Kitas įtariamasis, 47 metų vyras, policijai taip pat žinomas, teistas už sukčiavimą.

Klaipėdos apskrities pareigūnai teigia esantys dėkingi pilietiškiems gyventojams, kurie, pastebėję įtartinai besielgiančius asmenis, apie tai praneša policijai.

Vilnius, lapkričio 7 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode