Teismui perduota žiauriai sutuoktinį nužudžiusios šakiškės byla

 

Teismui perduota Šakių rajono gyventojos, kaltinamos itin žiauriai nužudžius sutuoktinį, byla.

Kaip pranešė Kauno apygardos prokuratūra, 68 metų Šakių rajono gyventoja V. Č. kaltinama 2016-ųjų pabaigoje, likus kelioms dienoms iki Kūčių, mirtinai sužalojusi savo vyrą daugybiniais peilio dūriais į įvairias kūno vietas.

Po įvykio, moterį sulaikius, jai nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Moteris pripažino padariusi nusikalstamą veiką ir teigė, kad su sugyventiniu konfliktavo pastaruosius dešimt metų. Kaltinamoji sakė, kad paties nužudymo ji neprisimena, tačiau turbūt ją išprovokavo nuolatiniai kivirčai, žeminimas ir patiriamas psichologinis bei fizinis smurtas iš sugyventinio.

„Tiek pati kaltinamoji, tiek kaimynai, matę kaip gyveno pora, teigė, kad smurto atvejai šioje šeimoje kartodavosi išgertuvių metu“, – pranešime cituojamas ikiteisminiam tyrimui vadovavęs Kauno apygardos prokuroras Vytautas Gataveckas.

Baudžiamasis kodeksas už tyčinį savo šeimos nario nužudymą jį kankinant numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Vilnius, lapkričio 2 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode