Policija: sugėrovai nuskendusiame automobilyje paliko moterį

 

Antradienį Šiaulių rajone esančio Juozapavos kaimo tvenkinyje automobilyje rasta negyva moteris, įtariama, kad ją likimo valiai paliko kartu su ja automobiliu vykę sugėrovai, pranešė Šiaulių apskrities policija.

Policijos duomenimis, apie nuskendusią motiną iš namo grįžusio peršlapusio tėvo išgirdo dukra ir antradienį apie tai papasakojo socialinei darbuotojai. Mokykla kreipėsi į policiją.

9.44 val. gavę pranešimą apie tvenkinyje esantį automobilį, atvykę ugniagesiai narai su traktoriaus pagalba jį ištraukė. Viduje rasta mirusi 38 metų moteris.

Policijos duomenimis, nelaimė įvyko pirmadienio vakarą vairuotojui nesuvaldžius automobilio: šis nuvažiavo nuo kelio ir paniro į tvenkinį.

„Renault Laguna“ važiavo keturi žmonės: trys vyrai iš automobilio išsikapstė, o moteris nuskendo.

Pirminiais duomenimis, kompanija pirmadienį gėrė Šiauliuose, po to važiuodami taip pat vartojo alkoholinius gėrimus. Tyrimo metu paaiškėjo, kad nelaimė įvyko pirmadienį vakare apie 23 val.

Nuskendusį automobilį vairavo 36 metų nuskendusios moters buvęs sutuoktinis. Namuose vyras nerastas. Po intensyvių paieškų Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai antradienio popietę jį surado besislapstantį po lova pas nuskendusios moters artimuosius. Jam nustatytas 1,54 prom. girtumas.

Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo, sukėlusio eismo įvykį, dėl kurio žuvo žmogus.

Vilnius, gruodžio 4 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode