Rukloje neblaivus karys smogė žmonai

 

Rukloje, prie baro, neblaivus karys sudavė savo žmonai į veidą, pirmadienį pranešė policija.

Dėl sekmadienį įvykusio incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lietuvos kariuomenės Depo tarnyboje tarnaujančiam 38-erių vyresniajam seržantui užfiksuotas 1,38 promilės girtumas. Jis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Ikiteisminis tyrimas policijoje pradėtas dėl fizinio skausmo sukėlimo ir nežymaus sveikatos sutrikdymo, už tokį incidentą Baudžiamajame kodekse numatytos viešųjų darbų, laisvės apribojimo, arešto arba laisvės atėmimo iki dvejų metų bausmės.

Kariuomenės atstovai įvykio kol kas nekomentuoja ir sako, kad vyro ateitis kariuomenėje paaiškės tik gavus policijos išvadą.

„Įvykį žinome, karys žinomas, tačiau kol kas tyrimą vykdo policija. Kol ikiteisminis tyrimas nepasibaigęs, tol kariui nieko negalime pasakyti, kad kažkas bus ar kažko nebus. Kai policija pateiks išvadas, tada jau bus sprendžiama dėl kario“, – BNS sakė Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento viešųjų ryšių atstovas kapitonas Andrius Dilda. 

Pasak jo, pagal kariuomenės drausmės statutą, kariui gali būti skirtos įvairios bausmės, tačiau karininkas jų nedetalizavo.  

Autorius Ramūnas Jakubauskas

Vilnius, gruodžio 31 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode