Marijampolėje susidūrus automobiliams žuvo trys žmonės

Marijampolėje antradienio naktį susidūrus automobiliams žuvo trys žmonės, dar trys buvo sužeisti.

Pranešimas apie avariją Marijampolė, Šermukšnių g. 3 Bendruoju pagalbos telefonu gautas 3 val. 6 minutės. Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai, susidūrus automobiliams „Audi A4“ ir „Volkswagen Golf“, žuvo du pastaruoju automobiliu vykę suaugusieji.

Policijos departamento duomenimis, mirė ir su žuvusiais suaugusiaisiais vykęs 2002-aisiais gimęs nepilnametis.

Pasak naujienų portalo delfi.lt, automobilio „Audi A4“ vairuotojas, gimęs 1990 metais, iš avarijos vietos buvo pabėgęs, bet vėliau buvo surastas laukuose ir dėl sužalojimų nuvežtas į ligoninę.

„Audi A4“ vairuotojui nustatytas lengvas girtumas, BNS patvirtino Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Avarijos metu nukentėjo dar du „Volkswagen“ vykę vaikai – jie buvo prispausti, prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos juos vaduojant. Jie pristatyti medikams.

Krašto apsaugos ministerija informavo, kad galbūt eismo įvykį sukėlęs neblaivus asmuo yra profesinės karo tarnybos vyresnysis eilinis, tarnaujantis Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje. Vyras tarnybą pradėjo prieš dvejus metus.

Įtariamas avarijos kaltininkas šiuo metu sulaikytas, eismo įvykį tiria policija.

Vilnius, sausio 1 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode