Alkoholis nuteistajam keliavo šampūno buteliuke

Pravieniškių pataisos namų pareigūnai nustatė, kad į pasimatymą atvykusi moteris nuteistajam bandė perduoti  į šampūno buteliuką supiltą alkoholį.

Pernai gruodžio 29 dieną, apie 12.15 val., 2-ame sektoriuje, atlikus apžiūrą į ilgalaikį pasimatymą atvykusios moters apžiūrą, tarp jos asmeninių daiktų buvo rastas 400 ml talpos šampūno buteliukas, su neaiškios kilmės skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą.

Policijos pareigūnai jai taikys poveikio priemones už neleistinų daiktų turėjimą ir bandymą perduoti nuteistiesiems. Šventinis ilgalaikis pasimatymas neįvyko, skelbia Kalėjimų departamentas.

Tos pačios dienos vakarą, apie 19.30 val., po gauto pranešimo apie atliktą permetimą, 2-o sektoriaus budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai reagavo ir rado 5 paketus.

Pareigūnams tarnybinėse patalpose išardžius paketus, rasti 6 mobiliojo ryšio telefonai ir 6 mobilaus ryšio SIM kortelės, viena atminties kortelė ir 795 gramai sausų mielių.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ame sektoriuje bausmes atlieka 889 nuteistieji.

Vilnius, sausio 2 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode