Panevėžyje nuteistas paauglę tvirkinęs pensininkas

Panevėžio miesto apylinkės teismas kaltu dėl mažametės tvirkinimo pripažino 66 metų mediką ir metams  skyrė laisvės apribojimo bausmę.

Nuteistasis taip pat turės atlyginti nukentėjusiajai padarytą neturtinę žalą, penktadienį pranešė prokuratūra.

66 metų Panevėžio rajono gyventojas A.Š., turintis aukštąjį medicininį išsilavinimą, teisiamųjų suole atsidūrė paaiškėjus apie jo nederamą elgesį su 14 metų neturinčia mergaite.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė.

Pasak prokurorės V. Baranauskienės, ir ikiteisminio tyrimo metu, ir per teismo procesą A. Š. teigė su mažamete susirašinėjęs tik iš smalsumo ir nemanęs, kad daro kažką neteisėto. Į anūkes tinkančiai mažametei jis siūlė pinigų, žadėjo nupirkti, ko ji nori už tai, kad su juo lytiškai santykiautų.

„Teismas konstatavo, kad teisiamasis atliko tvirkinimo veiksmus – žinodamas, kad nukentėjusioji yra mažametė, siuntė jai amoralaus ir seksualinio pobūdžio turinio SMS žinutes“, – sakė prokurorė.

Prokurorės V. Baranauskienės teigimu, tyrimo metu buvo nustatyta, kad A. Š. sistemingai siekė jaunų merginų, paauglių dėmesio – pareigūnai nustatė, kad šis vyras parašė daugiau nei dvidešimt skelbimų į interneto pažinčių portalus. Juose skelbė ieškąs jaunų merginų ir siūlė joms atlygį.

Vilnius, sausio 4 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode