Pravieniškėse sužeisti nuteistąjį tramdę prižiūrėtojai

 

Pravieniškėse sužeisti du prižiūrėtojai, jie nukentėjo, kai bandė tramdyti nuteistąjį.

Pirmadienio paryčiais, apie 4 val. gautas pranešimas, kad į Kauno ligoninę dėl nežymių veidų sumušimų kreipėsi Pravieniškių pataisos namų pareigūnai.

Kaip skelbia Policijos departamentas, 49-erių ir 39-erių prižiūrėtojai paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 2 val. Kaišiadorių rajone, Pravieniškėse, tikrino Pravieniškių pataisos namų sektorių.

Pareigūnai tramdė įsisiautėjusį nuteistąjį. Vengdamas sulaikymo, jis kelis kartus prižiūrėtojams sudavė į galvą.

Kaip skelbia Kalėjimų departamentas, pirmadienio naktį, apie 1.35 val., Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje 3-io sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriaus specialistas būrio patalpose pastebėjo agresyviai nusiteikusį nuteistąjį. Jis žalojo save smeigdamas tušinuką sau į ausį.

Apie įvykį buvo skubiai informuoti kiti pareigūnai. Apie 1.40 val., atidarius patalpos duris, nuteistasis nevykdė nurodymų nusiraminti, pradėjo mosuoti rankomis. Jose laikė skutimosi peiliuką, liepė pareigūnams išeiti, grasino išsidurti sau akį.

Pareigūnai nuteistajam davė nurodymą nusiraminti, tačiau jis nurodymo nevykdė, pareiškė nesiruošiantis nusiraminti ir jeigu kas nors užeis į patalpas, bus žalojami taip pat.

Tuomet pareigūnai nuteistąjį perspėjo, kad jeigu jis ir toliau nevykdys teisėtų reikalavimų, elgsis agresyviai prieš jį bus panaudota fizinė prievarta, tačiau pastarasis perspėjimus ignoravo, toliau elgėsi agresyviai.

Pareigūnai priėjo arčiau prie minėto nuteistojo ir bandė suimti jį už rankų, tačiau nuteistasis smogė kumščiu į veidą vienam iš pareigūnų. Nors pareigūnas sugriebė jo kairę ranką, tačiau nuteistasis smogė kita ranka šalia buvusiam ir bandančiam suimti jo ranką kitam specialistui.

Pareigūnai, panaudoję kovinius imtynių veiksmus, nuteistąjį pargriovė ant žemės, atėmė skustuvą ir uždėjo antrankius.

Dėl šio įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas. Jo metu, bus įvertintos nuteistojo elgesio priežastys bei pareigūnų veiksmų teisėtumas ir tikslingumas.

Vilnius, sausio 7 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode