Romas

Pasieniečiai sulaikė bausmės vengusį vyrą

 

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškotą marijampolietį. Paaiškėjo, kad vyras beveik pusantrų metų vengė atlikti jam skirtą bausmę.

Antradienį naktį Vilniaus oro uoste dirbę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai gavo žinių, jog iš Didžiosios Britanijos per Latvijos sostinę Rygą atskrendančiame lėktuve yra grąžinamas asmuo.

Orlaivio įgula, kaip įprasta tokiais atvejais, pasieniečiams perdavė voką. Jame buvo iš Didžiosios Britanijos už čia padarytus pažeidimus išsiųsto 28 metų lietuvio dokumentai.

Kontrolės metu paaiškėjo, kad Marijampolės miesto gyventojas ieškomas teisėsaugininkų. Nustatyta, kad už nusikaltimo padarymą nuteisto lietuvio nuo 2017 metų lapkričio ieškojo Marijampolės policija. 

Keleivis tą pačią dieną perduotas Vilniaus policijos pareigūnams, pranešė VSAT.

2018 metais pasieniečiams iš viso kliuvo 1014 asmenų, jų dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

Vilnius, vasario 6 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode