Vilniuje „Iki“ parduotuvėje vyras peiliu sužalojo 4 žmones, norėjo pagrobti pinigus

 

„Iki“ parduotuvėje Vilniuje, Jonažolių gatvėje ginkluotas vyras peiliu sužalojo keturis žmones, rašo portalas lrytas.lt. 

Pirminiais duomenimis, sužaloti žmonės – prekybos centro darbuotojai. Visi jie išvežti į ligoninę.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS pranešė, kad vyriškis parduotuvėje norėjo pagrobti pinigus, nes pamatė, kaip su jais, išimtais iš kasos, parduotuvės darbuotoja ėjo į kitas patalpas.  

„Į parduotuvę užėjo vyriškis. Pamatė, kad darbuotoja nuėjo į tarnybines patalpas su pinigais. Jis  nuėjo paskui tą darbuotoją, įvyko konfliktas su darbuotoja ir apsaugininku. Konflikto metu ir sužalojo keturis žmones“, – BNS pasakojo R. Matonis. 

Pasak jo, trims žmonėms sužalojimai paviršiniai, o ketvirtam – šiek tiek sunkesni. 

„Pavojaus gyvybei nėra“, – reziumavo jis. 

Pranešimą apie incidentą policija gavo apie 22 val.

Pasak portalo lrytas.lt, liudininkai matė daug kraujo. 

Du žmonės yra rimtai sužaloti. Viena iš „Iki“ darbuotojų sužeista į kaklą, kitas – vakare dirbęs apsaugos darbuotojas, taip pat – pamainos viršininkė bei kasininkės.

Taip pat jų teigimu, peiliu žmones puolęs vyras yra užsienietis.

R. Matonis abejoja, kad tai tiesa, nes, pasak jo, vyriškis buvęs nuolatinis parduotuvės klientas.  

Užpuoliką, pirminiais duomenimis, pavyko uždaryti parduotuvėje esančiame  kambaryje. Užpuolikas tame kambaryje, pasak portalo lrytas.lt, padegė ten buvusius daiktus, tačiau policijai pavyko jį sulaikyti.

Policijai pavyko sulaikyti įtariamąjį. Tai BNS patvirtino R. Matonis. 

Jo žiniomis, įtariamasis sužalotas nėra. 

Portalo lrytas.lt duomenimis, iš pradžių pareigūnai jį įsodino į greitosios pagalbos automobilį, tačiau jį apžiūrėjus medikams, vyras buvo įsodintas į policijos automobilį.

Vilnius, balandžio 14 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode