Reklama 1

Rugsėjo 8 diena

Plėšimai

Rugsėjo 8 d. apie 11 val. Klaipėdoje, Debreceno g., nepažįstami asmenys sumušė mažametį (g. 2010 m.), kuris dėl sumušimų paguldytas į ligoninę, o iš kartu buvusio nepilnamečio (g. 2001 m.), grasindami susidoroti, pagrobė elektroninę cigaretę. Materialinis nuostolis - 100 eurų.

Eismo įvykiai

Rugsėjo 8 d. 15 val. 30 min. Pakruojo r., Palašmenio kaimo ribose, važiuodamas dviračiu prieš transporto priemonių judėjimo kryptį vyras (g. 1946 m.), suko į dešinę ir susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu traktoriumi „MTZ Belarus-892“, vairuojamu vyro (g. 1953 m.). Traktorininkas norėdamas išvengti susidūrimo su dviratininku, nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu nukentėjo dviratininkas, kuris dėl įvairių sužalojimų paguldytas į ligoninę, kur 18 val. 55 min. mirė. Tai pat nukentėjo traktoriaus vairuotojas, kuris dėl šonkaulio lūžimo ir galvos sužalojimo, gydosi ambulatoriškai.

Rasti žmonių lavonai

Rugsėjo 8 d. apie 19 val. Kaune, Baltijos g., bute, rastas moters (g. 1958 m.) lavonas su paviršiniais nubrozdinimais kojoje ir nugaroje. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.

Kiti įvykiai

Rugsėjo 8 d. apie 11 val. Panevėžyje, Šiaulių g. esančioje mokykloje, pro 1-o aukšto langą iškrito nepilnametis (g. 2002 m.), kuris dėl galvos smegenų traumos ir kojos lūžimo paguldytas į ligoninę. Aplinkybės nustatinėjamos.

Rugsėjo 8 d. 7 val. 11 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Parko g., buto, pristatytas be sąmonės ir dėl kraujo išsiliejimo į smegenis paguldytas vyras (g. 1987 m.). Aplinkybės aiškinamos.

Rugsėjo 8 d. 17 val. 30 min. Radviliškyje, Gilių g., vyrai (g. 1962 m. ir g. 1985 m.) tvarkydami apleisto pastato vidų, rado 44 vnt. surūdijusių šovinių. Aplinkybės aiškinamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Rugsėjo 8 d. 12 val. 30 min. Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinėje, kameroje, administracinio arešto bausmę atliekantis jaunuolis (g. 1993 m.) paskelbė bado akciją, kurią 15 val. nutraukė.

Rugsėjo 8 d. 17 val. 40 min. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. automobilis „Renault Megane“, vairuojamas blaivios Kauno apylinkės teismo teisėjos A. B. (g. 1983 m.), atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Honda Accord“, vairuojamą moters (g. 1979 m.), kuris nuo smūgio pariedėjęs į priekį atsitrenkė į stovintį automobilį „Citroen C2“, vairuojamą vyro (g. 1989 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Honda Accord“ vairuotoja, kuri dėl galvos sumušimo ir profilaktinio patikrinimo (nėštumas) pristatyta tyrimui į Kauno klinikas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode