Reklama 1

Bandė papirkti pareigūnus

Praėjusios savaitės pabaigoje mirė moteris, kuri buvo paguldyta į ligoninę dėl įvairių sužalojimų. Vyras smurtavo prieš žmoną. Turguje žibikiškė neteko piniginės. Gelbėdamas draugą, siūlė kyšį pareigūnams. Sunaikintas pamiškėje rastas sprogmuo.


 

Mirė ligoninėje

Rugsėjo 9 d., apie 13.30 val., Mažeikių ligoninės Reanimacijos skyriuje mirė moteris (gim. 1926), kuri rugsėjo 7 d. 15.30 val. į ligoninę buvo paguldyta dėl galvos traumos, sužalojimų, kaukolės lūžimų, kraujo išsiliejimo į smegenis. Pirminiais duomenimis, moteris susižalojo namuose nugriuvusi. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Smurtavo neblaivus

Rugsėjo 11 d., apie 23.30 val., Naftininkų g., namuose, kilusio konflikto metu neblaivus (nustatytas 1,16 promilės girtumas) vyras (gim. 1965 m.) ranka sudavė smūgį neblaiviai (nustatytas 0,38 promilės girtumas) žmonai (gim. 1961 m.) į petį.

Bandė papirkti

Sekmadienio naktį, 03.44 val., Sedos–Rasos gatvių sankryžoje, tarnybiniame automobilyje, vykdantiems įgaliojimus valstybės tarnautojams Telšių apskrities VPK Mažeikių rajono PK Viešosios policijos skyriaus Viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio patrulių būrio vyriausiajam patruliui A. B. ir I. I. už neveikimą, kad nebūtų surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir nebūtų nubaustas jo draugas, R.K., gimęs 1992 m. (nustatytas 2,24 prom. girtumas), siūlė 300 eurų kyšį.

Vagystė

Gautas J. B., gim. 1976 m., gyv. Žibikų k., pareiškimas, kad rugsėjo 10 d., tarp 10.55 val. ir 11.00 val., Mažeikių miesto turguje, esančiame M. Daukšos g. 19, iš pareiškėjos rankinės pagrobta 6 eurų vertės piniginė, kurioje buvo 100 eurų grynųjų pinigų ir jos vardu išduota asmens tapatybės kortelė, banko mokėjimo

kortelė, sutuoktinio V.B. vardu esanti banko mokėjimo kortelė, įvairios nuolaidų kortelės. Pareiškėja patyrė 106 eurų turtinę žalą.

Sunaikino sprogmenį

Rugsėjo 8 d. 7.53 val. Palūšės k., pamiškėje, rasta II pasaulinio karo 82 mm mina, kuri sunaikinta vietoje.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode