Reklama 1

Narkotikų ištroškusių asmenų srautai romų tabore nemažėja

Rugsėjo 14 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė 48 asmenis, apsvaigusius nuo narkotinių medžiagų.

Romų taboras ‒ vienas pagrindinių prekybos narkotikais taškų. Nors sostinės pareigūnai nuolat vykdo su narkotinių medžiagų platinimu ir vartojimu susijusias priemones, žmonių srautai į romų taborą nemažėja.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Mobilios kuopos pareigūnais ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus atstovais organizavo bendrą priemonę, kurios tikslas ‒ tikrinti ir apriboti asmenų, priklausančių nuo narkotinių medžiagų, patekimą į romų taborą.

Prevencinės priemonės metu sulaikyti 48 asmenys, apsvaigę nuo narkotinių medžiagų. Visiems jiems surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimo ar laikymo nedideliais kiekiais arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 str.). Pareigūnams įkliuvo 2 asmenys, su savimi turėję folijos lankstinukų, įtariama, su narkotine medžiaga – heroinu, bei 1 policijos ieškomas asmuo. Viešosios tvarkos skyriaus atstovai surašė 2 administracinių teisės pažeidimų protokolus taksi vairuotojams, neturėjusiems taksi vairuotojų atestavimo liudijimų ( Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 142 str. 6 d.).

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas ir atvykstantiems – išvykstantiems automobiliams, taip pat taksi, jų vairuotojams bei keleiviams.

Tokios priemonės bus organizuojamos nuolat. Jų metu išaiškinami ne tik administraciniai teisės pažeidimai, susiję su neteisėtu narkotinių ir psichotropinių medžiagų disponavimu ir platinimu, bet, ir nustatomi asmenys, teikiantys nelegalias taksi paslaugas.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariatas

Nuotraukos Vilniaus AVPK

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode