Reklama 1

Pasieniečiai po laukus vaikėsi motociklininką

 Švenčionių užkardos pasieniečiai po laukus vaikėsi ir po persekiojimo sulaikė 22 metų Švenčionių rajono gyventoją, motociklu važinėjusį be jokių dokumentų.

Penktadienį pasienio ruože su Baltarusija esančiame Švenčionių rajono kaimo kelyje tarp Zeliankos ir Zablatiškės kaimų Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės pasieniečiai pamatė atvažiuojantį motociklą „Loncing“.

Uniformuotas VSAT pareigūnas nurodė motociklininkui sustoti, bet šis nepakluso ir padidinęs greitį per laukus nurūko link Zablatiškės. Pasieniečiai tarnybiniu visureigiu įjungtais švyturėliu ir garsiniu signalu pradėjo bėglio persekiojimą. Už kilometro nuo stabdymo vietos bėglys įsuko į vienos sodybos kiemą Zablatiškės kaime. Ten pareigūnai jį sulaikė.

Kaip pranešė VSAT, paaiškėjo, kad teisės vairuoti neturintis 22 metų Švenčionių rajono Strūnaičio seniūnijos gyventojas, nesitikėdamas, kad nuošaliame kaimo keliuke gali būti sustabdytas, važinėjo neregistruotu, nedraustu ir techninės apžiūros nepraėjusiu motociklu.

Pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną už nepaklusimą uniformuoto VSAT pareigūno teisėtam reikalavimui sustabdyti transporto priemonę. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 869 iki 1158 eurų.

Švenčionių rajono gyventoją ir motociklą pasieniečiai perdavė policijos pareigūnams.

Vilnius, rugsėjo 19 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode