Bus teisiama kaunietė kosmetologė, be licencijos dariusi grožio injekcijas

 Jauna kosmetologijos specialistė bus teisiama dėl hialiurono rūgšties injekcijų leidimo klientams neturint tam licencijos.

Kaip penktadienį pranešė tyrimą atlikusi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), kosmetologė savo klientams dviejuose Kauno grožio salonuose leisdavo vadinamąsias grožio injekcijas veidui – hialurono rūgšties užpildus.

Per beveik trejus metus iš užpildais prekiaujančios bendrovės kaltinamoji, įtariama, įsigijo 792 dėžutes su hialurono rūgštimi užpildytais švirkštais, iš viso 1563 švirkštus. Pareigūnai suskaičiavo, kad pirkinių suma galėjo siekti per 134 tūkst. eurų. Vienos procedūros kaina svyruodavo nuo 140 iki 200 eurų.

„Klaipėdos licėjaus“ vadovė nuteista dėl korupcinių nusikaltimų

Klaipėdos apygardos teismas pripažino VšĮ „Klaipėdos licėjus“ dalininkę ir direktorę R. K. kalta dėl korupcinių veikų ir skyrė jai subendrintą 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurios vykdymą atidėjo 2 metams.

Ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, jį organizavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Mažeikiuose ir Ukmergėje iš namo pavogta po 10 tūkst. eurų

Mažeikių rajone įsilaužėliai iš namo pavogė per 10 tūkst. eurų.

Šiaulių apskrities policija šeštadienį,  po vidurnakčio gavo pranešimą, kad penktadienį,  20 val. Geidžių kaime, įsibrovus per vonios kambario plastikinį langą į 1976  metais gimusio vyro namą, pagrobta 10 300 eurų grynųjų pinigų. Įtariamieji nustatinėjami.

Ukmergėje iš moters namų šeštadienį trys nepažįstamos moterys pavogė 10 tūkst. eurų.

Iš pneumatinio pistoleto šovęs vyras pataikė į traukinį

Vilniuje šeštadienio naktį iš pneumatinio pistoleto šovęs vyras, įtariama, pataikė į šilumvežį ir išdaužė langą, jis sulaikytas.

Policijos departamento duomenimis, apie 2 val. 52 min. Vilniuje, Kuršių gatvėje, 1993 metais gimęs vyras šaudydamas iš pneumatinio pistoleto „PM 49“, įtariama, pataikė į pravažiuojančio šilumvežio lango stiklą ir jį išdaužė.

Mažeikių rajone žuvo automobilio partrenkta moteris

Antradienį ryte Mažeikių rajone, Žemalės kaime, žuvo automobilio partrenkta moteris. 

Pirminiais Kelių policijos tarnybos duomenimis, 1972 metais gimusi moteris apie pusę aštuonių buvo partrenkta automobilio „Ford Mondeo“, kurį vairavo 1997 metais gimęs vyras. 

Gatvėje Šiauliuose rastas nudurtas vyras

Šeštadienį Šiauliuose, Vilniaus gatvėje, rastas nudurtas vyras. 

Pasak Policijos departamento, 1987 metais gimusio vyro kūnas su durtine žaizda buvo rastas ant Vilniaus gatvės važiuojamosios kelio dalies apie aštuntą vakaro. 

Dviejų grupuočių konfliktas baigėsi areštinėje

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, padedant Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinei „Aras“, slaptos policijos sulaikymo operacijos metu sulaikė 13-a Vilniaus apskrityje veikiančių organizuotų nusikalstamų grupuočių narių, įtariamų sunkaus nusikaltimo, numatyto Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 135 str. 1 d., padarymu.

Gaisruose žuvo du žmonės

 

Ketvirtadienio naktį gaisre Kauno rajone, Pagirių kaime, žuvo žmogus. Popiet Anykščių rajone, Šeimyniškių kaime, kilusiame gaisre žuvo žmogus. 

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, pranešimas apie gaisrą buvo gautas apie pusę antros nakties. 

Atvykus ugniagesiams medinis vieno aukšto namas degė atvira liepsna, į vidų gelbėtojams patekti nebuvo galimybės. 

Apie trečia valandą gaisravietėje rastas žmogaus kūnas. 

Gaisro metu nudegė pastato stogas, sukrito perdanga, išdegė vidus ir apdegė išorinės sienos. 

 

Ikiteisminiame tyrime dėl Lazdijuose padegto žmogaus – keturi įtariamieji

Ikiteisminiame tyrime dėl Lazdijuose šią savaitę padegto žmogaus ir turto prievartavimo šiuo metu įtarimai pareikšti keturiems asmenims, nukentėjusiojo būklė yra labai sunki.

„Jie šią nusikalstamą veiką planavo iš anksto ir buvo pasiruošę visas įmanomas priemones: tiek surišimo, tiek orinį pistoletą“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė Alytaus apskrities policijos viršininkas Alvydas Jurgelevicius.

Sulaikyta didelė naudotų automobilių rinkoje nusikalstamai veikusi asmenų grupė

Po didelio masto ir sudėtingos teisėsaugos operacijos Lietuvoje sulaikyti 16 asmenų, įtariamų sukčiavimu, apgaulingu apskaitos tvarkymu, dokumentų klastojimu ir kitomis nusikalstamomis veikomis veikiant organizuotoje grupėje. Operacijos metu atlikę daugiau nei 60 kratų pareigūnai rado daugiau kaip 100 000 Eur grynųjų pinigų bei kitus ikiteisminiam tyrimui reikšmingus dokumentus bei duomenis.

Sulaikytas plėšimo Lazdijuose organizatorius ir jo vykdytojai

Spalio 12 dieną Lazdijus ir visą Lietuvą sukrėtė itin brutalus ir žiaurus plėšimas. Apie 13 val. Lazdijuose Kauno gatvėje į gyvenamąjį namą, įsiveržę trys kaukėti vyriškiai, surišo namuose buvusias 36-erių metų moterį ir trylikametę jos dukrą, taip pat į namus grįžusį 43-ejų metų namo savininką. Grasindami daiktu, panašiu į pistoletą, reikalavo pinigų, moteriai nuo pirštų numovė ir pasiėmė du auksinius žiedus, iš piniginės pagrobė du šimtus eurų. Kaukėti asmenys apipylė namo savininką, įtariama, degiu skysčiu ir jį padegė. Kilus gaisrui užpuolikai pasišalino. 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode