Reklama 1

Biudžetas

Daugelis mažeikiškių pastebi ir kiekvienas jau galime pajusti, kad praktiškai viskas, kas šiandien vyksta mūsų krašto gamtoje, pranašauja nenumaldomai artėjantį pavasarį. Vis garsiau gieda zylės, dalis paukščių skraido poromis, vartosi, džiūgauja ir pradeda savo vestuves. Socialiniuose tinkluose jau dalijamasi sugrįžtančių pilkųjų žąsų nuotraukomis. Netrukus susprogs lazdynų žirginiai... Gal šiek tiek per anksti, bet užtat smagu.

Vasario mėnuo ypatingas ne tik tuo, kad trumpesnis už kitus mėnesius, bet dovanoja net dvi šventes – Šv. Valentino, kurią daugelis tapatina su meilės diena, nors pastaruoju metu ankstesnis entuziazmas švęsti šią dieną pradeda išblėsti, ir labai svarbią, mums, lietuviams, šventę – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Jos išvakarėse Mažeikių muziejuje pristatyta įspūdinga Mažeikių dailės mokyklos mokinių ir mokytojų sukurta instaliacija „Prezidento skrybėlė“, skirta Vasario 16-ajai ir Prezidento Antano Smetonos metams paminėti. Tikrąją šventės dieną Mažeikiai pasižymėjo gausa renginių, pradedant jau tradiciniu tapusiu bėgimu už laisvę bei daugelį metų rengiama švente Tulnikiuose, eisenomis, malda už žuvusius Lietuvos laisvės kovotojus bei iškilmėmis Nepriklausomybės aikštėje, apdovanojimais, koncertais. Bendruomenės taip pat nenusileido viena kitai.

Vyresnieji mažeikiškiai prisimena, kad sovietmečiu įvairių tuometinių politinių švenčių proga mūsų miestas labiau pasipuošdavo ir pasitempdavo. Tuomet taip pat vykdavo apdovanojimų, garbės raštų ir netgi įvairių darbo didvyrių medalių įteikimai. Pasižymėję gaudavo pinigines premijas ir pan. Iš dalies galima sakyti, kad po Nepriklausomybės paskelbimo dabartinės valdžios švenčiant svarbias šventes nieko naujo bei įdomaus nesukūrė, tik seną ideologinį produktą įvilko į naujesnių spalvų aplankus. Apdovanojimų įteikimas vasario 16-ąją jau senokai tapo politikų šou. Dėl šventės organizavimo, galima pasidžiaugti – kultūros darbuotojai padirbėjo gerai, kaip ir dažniausiai.

Grįžtant prie kasdienių aktualijų, rinkiminiai „mūšiai“ tęsiami. Negana, kad konkuruojama trypiant vieni kitų idėjas ir darbus, bet ir šlykščiai įžeidinėjama. Net labai negražiai. Ir tai daro vadinami visuomenės šviesuoliai.

Teko nugirsti, jog didžioji partija telkiasi talkon pavaldžios įmonės darbuotojus, kad šie darbo metu su darbo transportu važinėtų po rajoną ir prižiūrėtų stendus su rinkiminiais plakatais. Aišku, savų.

Viešumon kyla ir jau primirštas klausimas, kad per 2015 m. rinkimus galimai buvo bandyta pavogti 1000 biuletenių. Rinkimų komisijai ir šiemet vadovauja tie patys asmenys.

Vakar Mažeikiuose viešėjo pats Seimo pirmininkas, o šiandien – paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis. Jame priiminėjamas Savivaldybės 2019 metų biudžetas. O kas jį vykdys, priklausys nuo rinkėjų ir dar daugelio dalykų.

Komentarai  

0 #5 Alonzo 2019-09-17 04:48
I have noticed you don't monetize dedikuoti.lt, don't waste your
traffic, you can earn additional cash every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for
more info simply search in gooogle: murgrabia's tools

Also visit my website :: BestCurt: https://CleverVallie.blogspot.com
Cituoti
0 #4 ewoxeba 2019-02-25 09:02
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #3 ejaicog 2019-02-25 08:20
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #2 ivaruciz 2019-02-25 02:16
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #1 enavayoe 2019-02-25 01:57
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode