Imtynininkas Tomas Kačiukevičius – Lietuvos jaunių čempionas

Balandžio 7–8 dienomis Anykščių sporto ir laisvalaikio centro „Nykščio namai“ sporto arenoje finišavo 2017 Lietuvos jaunių imtynių čempionatas

Geriausiai iš radviliškiečių imtynininkų Tomui Kačiukevičiui. Jis pademonstravo tvirtą sportinį charakterį ir  svorio kategorijoje iki 69 kg pirmoje kovoje nugalėjo E. Okunį iš Vilkaviškio, kurį jau pirmame kėlinyje paguldė ant menčių, atlikdamas metimą per dubenį. Antroje kovoje jis susitiko su vilkaviškiečiu P. Veličko. Tuo pačiu veiksmu Tomas varžovą paguldė ant menčių antrame kėlinyje. Finale T. Kačiukevičius susiėmė su U. Simanauskiu. Atkaklioje kovoje,pasibaigus laikui, 4:0 pergalę iškovojo radviliškietis. Jis trečią kartą tapo Lietuvos jaunių čempionu. Svorio kategorijoje varžėsi 11 imtynininkų.

T. Kačiukevičius intensyviai rengėsi varžyboms Anykščiuose. Kad galėtų rungtis svorio kategorijoje iki 69 kg, jam teko numesti per tris kilogramus svorio. Jis puikiai susitvarkė ir pasiekė vieną iš savo tikslų. Tai – pavyzdys kitiems sportininkams, kad sunkus darbas ir tvirtas charakteris duoda norimą rezultatą.

Radviliškio imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.

Justinas Kvietelaitis

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode