Romas

Lietuvos žurnalistai laimėjo tarptautinį futbolo turnyrą Latvijoje

 

Jelgavoje buvo surengtas antrasis žurnalistų futbolo turnyras, skirtas pagerbti Anapilin iškeliavusį garsų Latvijos žurnalistą Arturą Vaiderį. Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubui „Press‘as“ antrus metus iš eilės pavyko įveikti kolegas iš Latvijos ir Estijos bei apginti pernai iškovotą titulą.

Rungtynėse su estais, Lietuvos žurnalistai pirmi praleido įvartį, tačiau sugebėjo atsitiesti ir iškovojo pergalę rezultatu 3:1. Pramušti estų gynybą pavyko tik susitikimo pabaigoje, kai įvarčius pelnė Raimundas Celencevičius, Andžejus Tunevičius ir Vitalijus Bilevičius.

Baltijos šalių žurnalistų taurės likimas sprendėsi paskutinėse rungtynėse, kadangi latviai kolegas iš Estijos nugalėjo 5:2.

Susitikimo pradžioje sėkmė lydėjo latvius, kurie nuginklavo „Press‘o“ vartininką Tautvydą Vencevičių. Tačiau dar pirmame kėlinyje Marius Bagdonas išlygino rezultatą, o po pertraukos du taiklūs Karolio Tretjako smūgiai privertė latvius pripažinti kolegų iš Lietuvos pranašumą – 3:1.

Nugalėtojais tapusius Lietuvos žurnalistus sveikino ilgametis Latvijos rinktinės kapitonas, o dabar šios šalies futbolo federacijos prezidentas Kasparas Gorkšas ir šio turnyro organizatorė – A.Vaiderio žmona Inese Vaiders.

Rugsėjo 14-16 dienomis Lietuvoje vyks didžiausias Europoje ir seniausiai be pertraukų vykstantis žurnalistų futbolo turnyras, kurį „Press‘as“ organizuoja jau 14 metus iš eilės. Turnyre Druskininkuose rungtyniaus žurnalistų komandos iš 10 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Armėnijos, Gruzijos ir Egipto.

Vilnius, rugpjūčio 13 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode