Reklama 1

Plaukimo lenktynės Honkongo uoste nusinešė antro žmogaus gyvybę

 Honkonge mirė plaukikė, dalyvavusi praeitą savaitgelį vykusiose rungtynėse šio miesto uosto teritorijoje, trečiadienį pranešė organizatoria.

Per minėtą renginį ši moteris buvo ištraukta iš vandens be sąmonės, nuvežta į ligoninę ir gydyta intensyviosios slaugos skyriuje, bet jos gyvybės išgelbėti vis tiek nepavyko.

Ji tapo jau antra sekmadienį vykusių lenktynių auka: anksčiau mirė plaukikas vyras, kurį iš vandens renginio metu ištraukė valtimi plaukę gelbėtojai ir kuris taip pat buvo skubiai nuvežtas į ligoninę.

Honkongo uosto plaukimo lenktynės pritraukia pasaulinės klasės sportininkus ir mėgėjus. Jau po pirmojo šių metų lenktynių dalyvio mirties atvejo tarptautinė vandens sporto federacija FINA nusprendė iš naujo svarstyti šių lenktynių ir kitur pasaulyje atviruose vandenyse organizuojamų rungtynių taisykles.

Honkongo lenktynių atstovas trečiadienį naujienų agentūrai AFP patvirtino antrą mirties atvejį ir pridūrė, kad mirė 59 metų moteris, pavarde Cheung (Čung).

Organizatoriai nurodė, kad daugiau detalių bus paskelbta vėliau trečiadienį, o pranešimuose sakoma, kad Cheung mirė naktį iš pirmadienio į antradienį.

Abi lenktynių aukos dalyvavo lėtesniems plaukikams skirtoje kategorijoje.

FINA antradienį išreiškė didelį liūdesį dėl pirmojo mirties atvejo ir nurodė, kad atliks „nuodugnų patikrinimą“.

Honkongo mėgėjų plaukimo asociacija ir pagrindinis rėmėjas „New World Development“ išreiškė „didžiausią liūdesį“ dėl šio „tragiško nelaimingo atsitikimo“.

Minimi mirties atvejai yra pirmieji per šias lenktynes nuo 2011 metų, kai jos po 30 metų pertraukos buvo vėl pradėtos rengti, pranešė vietos žiniasklaida.

Dešimtmečių ilgumo pertrauka buvo padaryta dėl nerimą keliančio vandens užterštumo.

Honkongas yra tarp intensyviausiai naudojamų pasaulio uostų: kasmet į jį atplaukia ir iš jo išplaukia daugiau kaip 400 tūkst. laivų.

Honkongas, spalio 19 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode