Putinas susilaukė antro vaikaičio

 

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pranešė, kad neseniai susilaukė antro vaikaičio ir pridūrė, jog nenorėtų, kad jo vaikaičiai taptų „kraujo princais“.

„Mano vaikai, nepaisant visų tų sklandančių gandų, gyvena čia, Rusijoje, Maskvoje. Turiu ir vaikaičių... Kalbant apie vaikaičius – kai kas jau ir vaikų darželį lanko. Suprantat, reikalas tas, jog aš nenoriu, kad jie augtų kaip kokie kraujo princai, o noriu, kad užgautų normaliais žmonėmis“, – sakė V.Putinas per kasmetinę tiesioginę laidą, kurios metu jis atsakinėja į gyventojų klausimus.

Jis taip pat pranešė, kad neseniai antrą kartą tapo seneliu.

Pasak V.Putino, jo dukterys užsiima moksline ir šviečiamąja veikla, „niekur nelenda – į jokią politiką, gyvena normalų paprastą gyvenimą“.

Tam, kad vaikaičiai užaugtų normaliais žmonėmis, jiems būtinas „paprastas eilinis bendravimas vaikų kolektyvuose“, sakė jis.

„Užtektų man dabar tik pasakyti jų amžių, vardus, jie iš karto būtų identifikuoti, jų nepaliktų ramybėje. Na, o tai padarytų žalos vaiko vystymuisi“, – kalbėjo prezidentas.

„Prašau mane teisingai suprasti ir supratingai vertinti tokią poziciją“, – pridūrė V.Putinas.

Maskva, birželio 15 d. („Interfax“-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode