Per gaisrą Niujorko dangoraižyje „Trump Tower“ nukentėjo trys žmonės

JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) šeimos verslo imperijos dangoraižio „Trump Tower“ Niujorke šildymo ir ventiliacijos sistemoje pirmadienį kilus gaisrui nukentėjo trys žmonės, pranešė ugniagesių departamento pareigūnai.

Ugniagesiai pranešimą apie ant šio pastato Penktojoje aveniu stogo kilusį gaisrą buvo gautas 7 val. ryto vietos (14 val. Lietuvos) laiku.

Pasak pareigūnų, dviem civiliams ir vienam ugniagesiui prireikė medikų pagalbos dėl gyvybei pavojaus nekeliančio sveikatos sutrikdymo.

Pastate yra įrengti prabangūs D. Trumpo butai ir jo bendrovės biurai; bendrovę dabar valdo jo du suaugęs sūnūs. Paties D. Trumpo tuo metu pastate nebuvo.

Paskelbtuose vaizdo įrašuose buvo matyti ant stogo dirbantys ugniagesiai ir iš vieno dangoraižio kampo kylantys dūmai.

Pasak ugniagesių departamento atstovo Keno Reilly (Keno Reilio), ugnies malšinti buvo pasiųsti 84 ugniagesiai, priklausantys 26 padaliniams; po ilgiau kaip valandos ugnis buvo sutramdyta.

„Nedidelį gaisrą sukėlė elektros sistemos gedimas aušinimo bokšte ant „Trump Tower“ stogo“, – parašė tviteryje antrasis prezidento sūnus Ericas Trumpas (Erikas Trampas).

„Niujorko ugniagesių departamentas vietoje buvo po kelių minučių ir atliko nuostabų darbą“, – pridūrė jis ir padėkojo pareigūnams.

Niujorkas, sausio 8 d. (AFP-AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode