Reklama 2

Banginis apgynė nardančią Meino biologę nuo ryklio

JAV Meino valstijos jūrų biologę, plaukiojusią greta kuprotojo banginio, nuo tigrinio ryklio apgynė šis didžiulis žinduolis, matoma vaizdo įraše.

Bransvike gyvenanti Nan Hauser (Nen Hozer), Banginių tyrimo ir išsaugojimo centro prezidentė, sakė pirmadienį vaizdo įrašą apie savo susidūrimą su tais jūrų gyviais įkėlusi į internetą, ir tas įrašas greitai išplito socialiniuose tinkluose.

Laikraščiui „Portland Press Herald“ N. Hauser, sakė nardžiusi prie Kuko salų, kur akis į akį susitiko su 25 tonas sveriančiu kuprotuoju banginiu, kuris prisiartino prie jos ir galva lengvai pabaksnojo ją, paskui pridengė ją savo peleku ir net kartą juo trumpam iškėlė ją iš vandens. Visa tai matoma vaizdo įraše.

Tik po šio susitikimo ji pastebėjo netoliese besisukiojantį tigrinį ryklį.

Anot N. Hauser, banginiai yra „altruistiški“ ir dažnai užstoja ruonius nuo plėšrūnų, bet jai niekad nebuvo nutikę ir ji niekur neskaitė, kad banginis apsaugotų žmogų.

Bransvikas, Meino valstija, sausio 9 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode