Reklama 2

Airijos ugniagesiai užsidegus drabužiams pataria naudoti „Neymaro metodą“

 

Airijos ugniagesiai rekomendavo žmonėms „elgtis kaip #Neymaras (Neimaras)“, jeigu jų Helovino kostiumas užsiliepsnotų, ir paskelbė vaizdo įrašą, kuriame Brazilijos futbolo rinktinės puolėjas matomas besiraičiojantis aikštėje.

Dublino ugniagesių brigada, per savo „Twitter“ paskyrą skelbiant įvairių perspėjimų per šventes atsargiai elgtis su ugnimi, šįkart pasirinko animuotą paveikslėlį su Neymaru, kad vaizdžiau perteiktų savo žinią.

„SUSTOKIT, KRISKIT ir RAIČIOKITES. Jeigu nutiktų taip, kad jūsų kostiumas arba drabužiai užsidegė, elkitės kaip #Neymaras. Jeigu bėgsite – tik įpūsite liepsnas ir padėsit ugniai išplisti. SUSTOJĘ, PARKRITĘ ir RAIČIODAMIESI liepsnas nuslopinsite.“

Neymaras, žaidžiantis Paryžiaus klube „Saint-German“, laikomas vienu geriausių pasaulio futbolininkų, bet taip pat yra prieštaringai pagarsėjęs dėl teatrališko elgesio ištikus tikrai ar menamai traumai.

Per Rusijoje vykusį Pasaulio čempionatą jis sulaukė patyčių dėl savo vaidybos aikštėje, kai Brazilija iškrito ketvirfinalio etape.

Dublinas, spalio 31 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode