Arizonoje rasta kelias dienas medyje įstrigusiame automobilyje išbuvusi moteris

 

Viena amerikietė buvo rasta gyva praėjus šešioms dienoms po avarijos, per kurią jos automobilis nulėkė nuo vieno Arizonos greitkelio ir įstrigo pakibęs algorobo medyje, trečiadienį pranešė policija.

Nelaimė įvyko spalio 12 dieną, kai 53 metų moteris važiavo 60-uoju nacionaliniu plentu maždaug už 80 km į šiaurę nuo Finikso, sakoma Arizonos viešojo saugumo departamento pranešime.

Vairuotoja nesuvaldė mašinos, ši pramušė greitkelio atitvarą ir nulėkė 17 metrų aukščio skardžio, bet pataikė nukristi ant medžio. Automobilis „liko pakibęs virš žemės“, nurodė valstijos policija.

„Avarijos liudininkų nebuvo, todėl praėjo šešios dienos, kol moteris buvo rasta tarnybų“, – pridūrė pareigūnai.

Spalio 18 dieną Arizonos kelių priežiūros tarnybos darbuotojai ir vienas ūkininkas, mėginę parginti vieną nuklydusią karvę, pastebėjo pramuštą atitvarą ir medyje riogsantį sulamdytą automobilį, sakoma policijos pranešime.

Vienas policininkas kartu su kelininkais ir ūkininku apžiūrėjo mašiną ir viduje nieko nerado, bet aptiko „žmogaus pėdsakus“, vedusius prie šalimais esančios upės vagos.

Gelbėtojai sekė pėdomis ir beveik už 500 metrų rado sunkiai sužeistą, išsekusią ir daug skysčių netekusią moterį. Policija jos vardo neatskleidė.

Moteris, papasakojo policininkui, kad „kelias dienas“ išbuvo savo mašinoje, bet galiausiai iš jos išlipo ir mėgino eiti link geležinkelio, tikėdamasi būti surasta. Tačiau ji buvo per silpna, kad nueitų iki bėgių.

Moteris buvo sraigtasparniu išskraidinta į ligoninę.

Viešojo saugumo departamento direktorius policijos pulkininkas Frankas Milsteadas (Frenkas Milstedas) gyrė gelbėtojų uolumą.

„Dėl jų išskirtinių pastangų buvo išgelbėta moters gyvybė“, – sakoma jo pranešime.

Vašingtonas, lapkričio 1 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode