Turistų pamėgtoje Australijos vietoje ryklys užpuolė moterį ir vaiką

 

Turistų pamėgtose Sekminių salose netoli Australijos Didžiojo barjerinio rifo ketvirtadienį ryklys apkandžiojo moterį ir vaiką.

Tai naujausia iš visos virtinės tokių atakų. Kvynslando valstijos greitosios pagalbos tarnyba pranešė, kad abu nukentėjusieji buvo skubiai nuvežti į ligoninę dėl žaizdų kojose, ir pridūrė, kad sužeidimai nekelia pavojaus gyvybei. 

Užpuolimas įvyko prie vieno paplūdimio Hamiltono saloje. Vietos žiniasklaida pranešė, kad nukentėjusieji yra moteris ir mažas vaikas, žaidę sekliame vandenyje.

Tai ne pirmas atvejis, kai rykliai užpuola žmones prie Sekminių salų, kurios būdavo laikomos saugiomis maudytis vandenyne.

Vienas lapkritį užpultas vyras nuo patirtų sužeidimų mirė, o rugsėjo mėnesį užpulta 12 metų mergaitė neteko kojos.

Australijoje ryklių užpuolimų skaičius yra vienas didžiausių pasaulyje, bet mirtinų atvejų pasitaiko retai.

2018 metais Australijoje buvo užregistruota 20 „neišprovokuotų“ ryklių užpuolimų, bet tik vienas jų baigėsi mirtimi, rodo Sidnėjaus zoologijos sodo „Taronga Zoo“ sukaupti duomenys.

Hamiltono sala pasaulio dėmesį atkreipė 2009 metais, kai 34 tūkst. žmonių dalyvavo konkurse dėl „geriausio pasaulyje darbo“ – šios idiliškos vietelės „prižiūrėtojo“ pamainos pusei metų.

Sidnėjus, Australija, sausio 10 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode