Gėlės į namus: kokias pasirinkti?

 

Laiko trūkumas neretai ieško ieškoti sprendimų, kai artimus žmones pasveikinti nuotoliniu būdu. Viena tokių galimybių – tai gėlės į namus, kurios gali būti užsakomos internetu ar telefonu. Šiuo metu gėlių salonai gali pasiūlyti iš tiesų nemažą įvairių siūlomų gėlių pasirinkimą, tad dažnu klausimu tampa tai, kokias gėles pasirinkti. Taigi, kokios jų gali geriausiai pasiteisinti, kaip suformuoti puokštę, ir kaip užsakyti gėlių internetu?

Gėles galite parinkti pagal gimimo mėnesį

Jei gėlės į namus bus pristatomos gimtadienio proga, tokiu atveju galėsite atkreipti dėmesį į tai, kokios gėlės solenizantui labiausiai tinka pagal gimimo mėnesį:

 • Gimusiems sausį rekomenduojama dovanoti gvazdikus arba snieguoles;
 • Gimusiems vasarį puikiai tiks raktažolės arba žibuoklės;
 • Kovo mėnesį gimusiems tiks narcizai;
 • Gimtadienį švenčiančius balandį nudžiugins kvapusis pelėžirnis arba baltagalvė;
 • Gegužės mėnesį gimusiems tiks gudobelės ir pakalnutės;
 • Gimusiems birželį – rožės ir sausmedis;
 • Liepos mėnesį gimusiems patiks vandens lelijos;
 • Rugpjūčio mėnesio gimtadienininkams tiks aguonos arba gladiolės;
 • Rugsėjo mėnesio solenizantams nesuklysite įteikdami astrų arba sukučių;
 • Spalio mėnesio sukaktuvininkams tiks kosmėja arba medetka;
 • Gimusiems lapkritį patiks skaistažiedės;
 • Gruodžio mėnesį gimusiems galite įteikti bugienių arba skaisčiųjų narcizų.

Kaip suformuoti gėlių puokštę?

Gėles pristatančios bendrovės savo internetinėse svetainėse pateikia jau paruoštų puokščių pavyzdžių, tad galima išsirinkti vieną iš siūlomų puokščių, kurią tereikės užsakyti. Vis dėlto, tikrai nebūtina tuo apsiriboti – taip pat galite pasvarstyti apie galimybę suformuoti individualią puokštę, ir tą padaryti tikrai nebus sunku:

 • Jei esate numatę, kaip turi atrodyti puokštė, galite tiesiog papasakoti, ko tikitės, kokios gėlės turėtų būti puokštėje, ir t.t.;
 • Jei turite patikusios puokštės nuotrauką, tokiu atveju galite nusiųsti nuotrauką, ir bus pasirūpinta, kad puokštė atrodytų būtent taip, kaip tikitės. Vis dėlto, vertėtų atsižvelgti į tai, kokios konkrečios gėlės yra siūlomos, nes kai kurios jų gali būti parduodamos tik sezono metu;
 • Jei jus domina tik vienos rūšies gėlės į namus, tokiu atveju galite pasirinkti reikalingą gėlių kiekį, ir tuomet galėsite pereiti prie užsakymo pateikimo.

Kaip užsakyti gėlių į namus?

Gėlės į namus gali būti užsakomos dvejopai: internetu arba telefonu. Jei norite, kad gėlės gavėją pasiektų dar tą pačią dieną, tokiu atveju svarbu pateikti užsakymą iki tam tikros valandos (dažniausiai tą reikia atlikti iki pietų). Jei gėles į namus norėsite užsakyti Valentino dienos ar kita populiaria proga, tokiu atveju užsakymu reikėtų pasirūpinti dar iš anksto, nes tokiomis dienomis gėles pristatančių įmonių užimtumas yra labai didelis. Užsakymą reikės apmokėti iš anksto, išskyrus tuos atvejus, jei gėlių užsisakysite sau į namus (pavyzdžiui, jei vėliau planuosite eiti į šventę) – tokiu atveju atsiskaityti bus galima ne tik bankiniu pavedimu, bet taip pat ir grynaisiais pinigais.

Komentarai  

0 #2 Gabrielė 2019-02-06 14:14
Retai perku gėles internetu, dažniausiai prisireikia čia ir dabar ir tenka pirkti bet kokias pakeliui į šventę. Kai pirkau internetu, pirkau čia : https://geliubutikelis.lt/geliu-pristatymas/ , pristatytų gėlių vaizdas buvo toks pats kaip nuotraukose, labai patiko.
Cituoti
0 #1 Nan 2018-11-11 13:19
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic,
you can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve
all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

My web-site; BestMerle: https://CleverAnton.blogspot.com
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode