Reklama 1

Per sprogdinimą Sirijos teismo rūmuose žuvo 16 teisininkų

 Sirijos advokatų asociacijos vadovas pranešė, kad tarp dešimčių žmonių, žuvusių per trečiadienį įvykdytą sprogdintojo mirtininko ataką pagrindiniuose Damasko teismo rūmuose, buvo 16 teisininkų.

Nizaras Skeifas naujienų agentūrai AP ketvirtadienį sakė, kad užpuolikai, nusitaikę į Teisingumo rūmus, siekė „pakenkti sirų nuotaikoms ir pakurstyti anarchiją bei terorą“.

N.Skeifo komentarai pasirodė praėjus dienai po to, kai sprogdintojai mirtininkai surengė atakas Teisingumo rūmuose ir viename Damasko restorane, pareikalavusias mažiausiai 30 žmonių gyvybių. Šie išpuoliai sostinėje paskleidė didžiulę baimę.

Advokatų asociacijos vadovo teigimu, per sprogimą be teisininkų žuvo ir civilių. Anot jo, per išpuolį nežuvo nė vienas teisėjas.

Šie sprogdinimai buvo naujausi iš ištisos virtinės išpuolių ir mirtininkų atakų, įvykdytų vyriausybės kontroliuojamose Sirijos teritorijose ir šalies sostinėje.

Damaskas, kovo 16 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode