Koncertas „Lietuvaičiai“

LIETUVAIČIAI „Lai skamba dainos Lietuvoj“

ALBUMO PRISTATYMAS

          Grupė Lietuvaičiai - tai visiškai nauja vaikinų grupė Lietuvoje. Meilė gimtinei ir patriotizmas užkoduotas ir pačiame grupės pavadinime: „Lietuvaičiai“. Beje, vaikinai Lietuvos muzikos padangėje nėra naujokai ir scenoje jiems „kinkos“ nedrebės: Kazimieras – „Kauno Valstybinio muzikinio teatro“ aktorius bei VDU „Muzikos akademijos“ studentas. Justinas baigęs „Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją“ ir groja daugybe instrumentų, o Benas ilgą laiką buvo Kauno „Božolė“ choro narys. Atvira širdimi ir didele pozityvumo bei optimizmo doze vaikinai pristatys naują albumą „Lai skamba dainos Lietuvoj“.

         

 

Moterys meluoja geriau. Robertėlis: antroji banga (2020)

Moterys meluoja geriau. Robertėlis: antroji banga 

Žanras: Komedija, romantinis

Sukurta: Lietuva

Platintojas: Singing fish, UAB

Mylimiausias Lietuvos mamyčiukas, Robertėlis, sugrįžta į didžiausios ekranus.

Emocijų raiškos erdvė

Lesė grįžta (dubliuotas)

Lassie (dubbed) (2020)

Žanras: Nuotykių, šeimos

Sukurta: Vokietija

Trukmė: 1h 40 min

Dvylikametis Florianas Maueris ir jo augintinė Lesė – neišskiriami draugai. Deja, Floriano tėčiui netekus darbo, šeimai tenka kraustytis į kitą gyvenvietę, o naujo buto šeimininkė draudžia čia laikyti šunis. Plyštančia širdimi Mauerių šeima Lesei ieško naujų namų. Pagalbos ranką ištiesia grafas Šprengelis, laikinai priglaudęs šunį, kuriuo labai džiaugiasi jo anūkė Priscila. Vos atvykusi į laikinus namus, Lesė nė neketina čia užsibūti – ištaikiusi progą ji pabėga ir leidžiasi į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę namo. 

Tekstilės paroda „Žemaičių skaros“

Neabejotina nematerialaus kultūros paveldo vertybė – unikali audėjų amato tradicija. Jos istorinį tęstinumą atspindi šiandienos auksarankių audėjų darbai. 2020-ieji - Tautodailės metai. Šia proga siūlome susipažinti su Žemaitijos audėjų austomis skaromis ir siaustėmis.

Irenos Meškauskaitės-Kvedarienės darbų paroda

Kviečiame aplankyti tautodailininkės Irenos Meškauskaitės Kvedarienės
darbų parodą. Joje galėsite pasigrožėti medžio skulptūromis, raižiniais
ir grafikos darbais.

Filmas „Kosminis Samsamas“ (dubliuotas), spalio 21 d.

 

SamSam (dubbed) (2020)

Žanras: Animacija, šeimos

Sukurta: Prancūzija

Platintojas: VLG filmai, UAB

Kino teatruose nuo: 14.08.2020

Trukmė: 1h 17 min

 

Grupė „Ambrozija“, lapkričio 10 d.

Nukelta į lapkričio 10 d.

 

Vestuvės – stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus – tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. O jeigu vienas iš jų – Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu – lauk fejerverkų. O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis –tai be žemės drebėjimo neprasisuksi.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode