Reklama 1

Indijos Kašmyre autobusui nukritus į tarpeklį žuvo 35 žmonės

Indijos administruojamame Kašmyre sausakimšam autobusui pirmadienį nukritus į tarpeklį, žuvo mažiausiai 35 žmonės, pranešė pareigūnai.

Anksčiau buvo skelbiama apie 20 žuvusiųjų. Tai jau antra per mažiau nei savaitę žmonių aukų nusinešusi eismo nelaimė šiaurinėje Džamu ir Kašmyro valstijoje, garsėjančioje kalnais ir baisia saugumo keliuose statistika.

Autobusas atokiame Kištvaro regione nulėkė nuo kelio į gilų, siaurą tarpeklį, naujienų agentūrai AFP sakė policijos aukšto rango pareigūnas M. K. Sinha.

35 žmonės žuvo, o dar 17 buvo sužeisti, sakė vietos pareigūnas Angrezas Singhas Rana. Pasak jo, septynių sužeistųjų būklė kritinė, jie nuvežti į ligoninę netoliese. 

Per kitą avariją kaimyninėje Himačal Pradešo valstijoje pirmadienį žuvo trys moksleiviai ir jų vairuotojas, pranešė naujienų agentūra „Press Trust of India“ (PTI).

Praėjusią savaitę Kašmyro Šupijano rajone žuvo 11 į pikniką važiavusių studentų, kai jų mikroautobusas nukrito į tarpeklį, pranešė pareigūnai.

Indijos keliuose per metus žūsta vidutiniškai 150 tūkst. žmonių, rodo oficialūs skaičiai.

Šrynagaras, Indija, liepos 1 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode