Parama dėkojame

Olimpinę dieną sportavo rajono moksleiviai

Penktadienį Mažeikių rajono švietimo įstaigų bendruomenės dalyvavo moksleivių rudens sporto šventėje, kur išbandė jėgas įvairiose sporto šakose.

Dalyvių – daug

Olimpinę dieną organizavo Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo skyrius, o varžybas vykdė Mažeikių sporto mokykla kartu su kūno kultūros mokytojais.

Moksleiviai žaidė kvadratą, futbolą, krepšinį, paplūdimio tinklinį, smiginį, bėgo krosą, traukė virvę.

Pasak Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojos Renatos Martinkienės, varžybose dalyvavo dauguma miesto mokyklų, „Žiburėlio“ pradinė mokykla, atvažiavo jaunieji sportininkai iš Viekšnių gimnazijos, Ruzgų, Užlieknės ir Krakių pagrindinių mokyklų: „Tą dieną sporto renginiai vyko ir atskirose mokyklose, tačiau sportuojančių bei palaikančių draugus netrūko stadione ir paplūdimyje bei Pavasario pagrindinės mokyklos salėje. Kitąmet gal reikėtų pagalvoti, kaip užimti žiūrovus, o šiemet daugiau dėmesio skyrėme sportuojantiems. Tai buvo sporto šventė, kurioje buvo smagu dalyvauti, o ne tik nugalėti.“

Pelnė prizines vietas

Tinklinio turnyre žaidė vyresnieji moksleiviai. 11–12 kl. grupėje tarp mergaičių nugalėtojomis tapo Gabijos gimnazijos moksleivės, o tarp berniukų – Merkelio Račkausko gimnazijos gimnazistai. 9–10 kl. grupėje komandos apsikeitė vietomis: nugalėjo Merkelio Račkausko gimnazijos merginos ir Gabijos gimnazijos vaikinai.

Krepšinio turnyre 5–6 kl. grupėje iš šešių komandų geriausiai žaidė „Asai“, 7–8 kl. – tarp aštuonių komandų stipriausi buvo „Sodiečiai“, 9–10 kl. – žaidė 7 komandos, nugalėjo „Lidlai“, 11–12 kl. – trys komandos – laimėjo „Rašalai“.

Futbolo varžybose dalyvavo penkios 5–8 kl. komandos. 1-ąją vietą užėmė „Ventos“ progimnazijos komanda, 2-ąją – Sodų pagrindinės mokyklos futbolininkai, 3-iąją – Pavasario pagrindinės mokyklos komanda.

Virvę traukė trys komandos, pasidalinusios prizines vietas: 1-oji vieta – Sodų pagrindinė mokykla, 2-oji vieta – Ruzgų pagrindinė mokykla, 3-ioji – „Ventos“ progimnazija.

Rankos taiklumą smiginio varžybose išbandė vyresniųjų grupėje viena – viekšniškių – komanda, kurią sudarė 4 dalyviai. 9–10 kl. grupėje rungėsi trys komandos. Nugalėjo ruzgiškiai, 2-ąją vietą užėmė „Ventos“ progimnazijos komanda, 3-iąją – Kalnėnų pagrindinės mokyklos jaunieji sportininkai.

Kvadrato varžybose tarp pradinių klasių moksleivių iš penkių komandų stipriausi buvo Pavasario pagrindinės mokyklos moksleiviai, jiems nusileido Senamiesčio pagrindinės mokyklos komanda, 3-iąją vietą pelnė Kalnėnų pagrindinės mokyklos sportininkai.

5–6 kl. moksleivių kvadrato turnyre žaidė po šešias berniukų ir mergaičių komandas. Tarp mergaičių geriausiai žaidė Pavasario mokyklos komanda, antrieji buvo Kalnėnų mokyklos moksleiviai, 3-iąją vietą užėmė „Ventos“ progimnazijos žaidėjai. Tarp berniukų nugalėjo „Ventos“ progimnazijos moksleiviai, 2-ąją vietą užėmė „pavasariečiai“, 3-iąją – Senamiesčio mokyklos moksleiviai.

Kroso estafetėse visose amžiaus grupėse nenugalimi buvo Viekšnių gimnazijos bėgikai. Tarp pradinukų 2-ąją vietą užėmė „Ventos“ progimnazijos komanda, 3-iąją – „Žiburėlio“ pradinės mokyklos moksleiviai. 5–6 kl. grupėje po viekšniškių atbėgo Kalnėnų ir Senamiesčio mokyklų bėgikai. 7–8 kl. – 2-ąją ir 3-iąją vietas užėmė Užlieknės pagrindinės mokyklos ir „Ventos“ progimnazijos moksleiviai. 9–10 kl. grupėje prizines vietas pelnė ruzgiškiai ir Kalnėnų mokyklos moksleiviai. Vyriausiųjų grupėje bėgo tik viekšniškiai.