Parama dėkojame

Sprogimas

Panevėžiečiai – Lietuvos moksleivių kroso varžybų čempionų gretose

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Palangoje vyko Lietuvos moksleivių rudens kroso ir kroso estafečių pirmenybės. Net trys iš aštuonių čempionų titulų atiteko Panevėžio sportininkams.

500 m distancijoje pirmą vietą užėmė Miglė Mincytė, o 1 km distancijoje jaunių amžiaus grupėje čempione tapo Gabija Galvydytė.

Estafetiniame bėgime nugalėjo Panevėžio komanda, kurią sudarė – Vaidas Janonis, Mindaugas Berdešius, Gabija Galvydytė, Eimantė Ramoškaitė, Darius Kriukovskis, Evelina Savickaitė.

Visi čempionai apgynė savo titulus, čempionais jie buvo ir praėjusiais metais.

Jaunuosius sportininkus ruošiančius trenerius Kristiną Sabalytę, Algimantą Snieškų ir Rimvydą Smilgį nustebino Mikas Makušinas, 1 km 500 m distancijoje iškovojęs sidabro medalį.

Kiti Panevėžio sportininkai – Justas Matuza – užėmė 4 vietą, šeštas vietas iškovojo Eimantė Ramoškaitė (1 km 500 m), Darius Kriukovskis (1 km 550 m).