Mažeikiuose surengta jubiliejinė dailės olimpiada

 

Ernesta ŠNEIDERAITYTĖ

Mažeikiuose šeštadienį vyko 25-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Daugiau nei pusšimtis dalyvių iš įvairių Lietuvos rajonų savo talentą parodyti susirinko Merkelio Račkausko gimnazijoje. Geriausieji – apdovanoti.

Sveikinimai

Mokytojus bei jų mokinius olimpiados atidarymo metu sveikino Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė: „Mums garbė, kad šiemet, Žemaitijos metais, pas mus rajone surengta tokia olimpiada. Linkiu iš mūsų rajono išvažiuoti pakilia nuotaika.“

Geros nuotaikos bei pasisekimo kūryboje linkėjo Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas, Savivaldybės tarybos narys Česlovas Čyžas.

Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė džiaugėsi, jog Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pasiūlė čia organizuoti šią olimpiadą.

Apdovanojimai

Iš 64 dalyvių prizines vietas užėmė 15. Vertinimo komisiją sudarė įvairių meno institucijų atstovai, atvykę iš įvairių Lietuvos miestų: Vida Burbulienė (Kėdainių dailės mokyklos direktorė), Jonas Kazlauskas (Vilniaus dailės akademijos menų mokslų profesorius), Rimantas Kisielius (Vilniaus Karoliniškių gimnazijos dailės mokytojas metodininkas), Simonas Kuliešis (Vilniaus dailės akademijos lektorius), Raimondas Milėška (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos dailės mokytojas metodininkas), Asta Milėškienė (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos dailės mokytoja ekspertė), Jurga Minčinauskienė (Vilniaus grafikos meno centro direktorė, menotyrininkė), Lolita Rūgytė (Šakių rajono meno mokyklos mokytoja ekspertė, Dailės skyriaus vadovė), Nijolė Trinkūnienė (Ignalinos kultūros ir sporto centro mokytoja metodininkė, Dailės studijos vadovė). Pirmininkė – Virginija Armanavičienė (Meno ir edukacijos centro direktorė, dailės mokytoja ekspertė).

Pirmąją vietą užėmė Elena Juknevičiūtė (Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro meno mokykla, 8 klasė), Dominyka Jakutovič (Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla, 10 klasė), Lukrecija Ramanauskaitė (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, 11 klasė).

Antroji vieta atiteko Gabrieliui Leščinskui (Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, 11 klasė), Rokui Bilinskui (Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, 12 klasė), Domilei Kirstukaitei (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija, 12 klasė), Emilijai Vensaitei (Šakių „Žiburio“ gimnazija, 12 klasė).

Trečiosios vietos diplomu apdovanota Atėnė Aliukonytė (Kauno Jono Jablonskio gimnazija, 9 klasė), Vasarė Kuprevičiūtė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija, 10 klasė), Gabija Lunskytė (Panevėžio 5-oji gimnazija, 10 klasė), Austėja Jočytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, 11 klasė), Evelina Sasnauskaitė (Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija, 11 klasė), Ugnė Valaitytė (Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, 11 klasė), Greta Žilinskaitė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, 11 klasė), Patricija Poškevičiūtė (Vilniaus miesto savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija, 12 klasė).

11 dalyvių apdovanoti pagyrimo raštais.

Autorės nuotrauka

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode