Karalaitee

Deramasi dėl geležinkelio stoties pastato

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas. Aptartas Savivaldybės pageidavimas tapti istorinio Mažeikių geležinkelio stoties pastato savininke ir galimybės jį paversti traukos objektu.

Vedamos derybos dėl pastato perėmimo iš jo savininkų AB „Lietuvos geležinkeliai“. Tapusi šio turto savininke Savivaldybė galėtų investuoti į patalpų remontą, taip pat dalyvauti įvairiuose projektuose. Istorinis pastatas būtų pritaikytas savivaldybės gyventojų ir miesto svečių reikmėms.

Šiuo metu dalis pastato išnuomota „Menų stočiai“. Jaunimas savo jėgomis ir lėšomis šią vietą jau pavertė jaukiu ir daug žmonių pritraukiančiu objektu, kuriame organizuojama nemažai įvairių renginių. Savivaldybė palankiai vertina ir palaiko jaunų žmonių iniciatyvą, tad čia ir toliau galėtų veikti „Menų stotis“, atsirasti įvairių pramogų, papildomos erdvės jaunimui ar vyresniems asmenims, įsikurti ir turizmo informacijos centras, kavinukė. Taip pat būtų pagalvota apie erdvę asmenims, laukiantiems traukinio, ir vietą, kur galima pastatyti bilietų pardavimo aparatą.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas išklausė vietos savivaldos vadovų pageidavimus, argumentus, vizijas. Užsiminė ir apie galimybę geležinkelio stoties pastatą Savivaldybei nuomotis. Sutarta tęsti derybas, po mėnesio susitikti bei konkrečiau aptarti pastato nuomos ir perėmimo sąlygas.

Savivaldybės informacija

Powered by BaltiCode