Parodoje- spalvingi Mingės kerai

Rugpjūčio 16 d. Mažeikių viešosios bibliotekos parodų erdvėse atidaryta puiki, vasaros spalvomis džiuginanti tapybos darbų paroda. Tai jau antrojo plenero „Žemaitijos paletė“, kurio iniciatorius – Pavasario pagrindinės mokyklos dailės mokytojas, Mažeikių krašto kultūros premijos laureatas Aleksandras Novak, pristatymas.

Per keturias kūrybingo poilsio Mingės kaime, Šilutės rajone, dienas sukurta gausybė puikių bei nuotaikingų darbų, o šiandien įvairiapusę ekspoziciją puošia 11 autorių darbai. Iš visų dalyvių dešimt dirba dailės pedagogais įvairiose rajono ugdymo įstaigose. Tai ir žinomos, ir mažiau girdėtos pavardės. Parodoje dominuoja tapyba (V. Tamošiūnas, A. Aleksejevienė, A. Norbutienė, G. Butkuvienė ir kt.), o šalia puikuojasi tapyba ant šilko (I. Šilinskaitė) ir akvarelė (R. Milėška, A. Novak). Savitumu bei lengvumu išsiskiria I. Jonušienė (5 tapybos darbai), kuri geriau žinoma kaip „Žiogės keramikos“ kūrėja.

Kuo vasarą alsuoja Mingė ir kokią ją pamatė bei įamžino „Žemaitijos paletės“ dalyviai, galite sužinoti tik apsilankę parodoje, kuri veiks iki rugpjūčio 31 d.

Algirdas PETRAVIČIUS

Ernestos Šneideraitytės nuotrauka

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode