Organizuojami seniūnaičio rinkimai

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Šerkšnėnų seniūnija informuoja, kad liepos 2 d., ketvirtadienį, nuo 16.00 val. iki 19.00 val., Žemalės k., D. Poškos g. 54 (Žemalės kultūros namuose) vyks Žemalės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai (rinkimų būdas – gyventojų apklausa, pildant popierinius apklausos lapus). Siūlymai dėl kandidatų į seniūnaičius teikiami raštu Šerkšnėnų seniūnijos seniūnui. Kartu su siūlymu turi būti pateikti šie dokumentai: - rašytinis kandidato sutikimas; - kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija; - pažyma apie kandidato deklaruotą gyvenamąją vietą; - trumpas gyvenimo aprašymas (CV); - kandidato nuotrauka (dydis 3x4 cm).

- gyventojų surinkti parašai arba patvirtinta susirinkimo protokolo kopija arba jo išrašas, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija.

Kandidatų į seniūnaičius registracija pradedama po rinkimų datos paskelbimo, baigiama ne vėliau kaip prieš 7 dienas iki seniūnaičių rinkimų.

Dėl platesnės informacijos kreiptis į Šerkšnėnų seniūnijos seniūnę Alina Čekienę, tel. 8 (443) 42 425, mob. 8 650 55 429, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mazeikiai.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode